Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Що таке рентабельність

На головну

Що таке рентабельність

Рентабельність є показником прибутковості бізнесу, за його допомогою кожен власник компанії може розрахувати відсоток чистого прибутку від загальної кількості продажів. Завдяки отриманим даним можна зрозуміти, наскільки ефективно розвивається підприємство, чи приносить воно дохід, що необхідно зробити, збільшення прибутку.

Розрахунки здійснюються як для всього підприємства в цілому, так і для його конкретних складових (цехів, відділів). Перш ніж вирахувати результат, необхідно ознайомитися з важливими поняттями:

 • виторг. Це оборот організації у грошовому еквіваленті, є кількість коштів, яку отримала фірма від продажу товарів та послуг за певний період;
 • собівартість. Загальна сума витрат, витрачена на виробництво та реалізацію продукції;
 • валовий прибуток. Цей показник є різницею між виручкою та собівартістю без урахування податків та відсотків з кредитування;
 • чистий прибуток. Вираховується за допомогою різниці виручки, витрат на виготовлення товарів, оподаткування, відсотків за кредитами та комісіями;
 • активи. Є загальною вартістю всіх ресурсів підприємства, устаткування, майна, земельних ділянок, матеріалів, техніки та іншої власності.

Показники рентабельності повинні постійно контролюватись, оскільки вони дозволяють вивчити витрати компанії, її прибутковість, стабільність, політику ціноутворення, а також інвестиційний потенціал.

Як збільшити рентабельність

Під час продажу товарів та послуг компанії може виникнути ситуація, коли показники рентабельності починають знижуватися. Щоб поліпшити становище, застосовується ряд методів:

 • підвищення цін. Принцип популярний, але не завжди дієвий, оскільки вручну регулювати цінники дуже важко, особливо якщо в асортименті підприємства представлено велику різноманітність найменувань продукції. У такому разі власникам рекомендують встановити програмне забезпечення BIMP SOFT, яке легко допоможе керувати прайсом, коригувати ціни, без участі людини;
 • зниження собівартості. Щоб скоротити витрати, варто переглянути рівень витрат, грамотно спланувати логістику, знизити чисельність персоналу;
 • підвищення обсягу виробництва найпопулярніших товарів. Переглянувши накладні та замовлення, проаналізувавши ринок, можна легко визначити продукцію, яка користується попитом;
 • проведення рекламних компаній та мотиваційних заходів для співробітників. Для просування товарів необхідно розробити низку заходів для збільшення попиту, найпопулярнішими методами вважаються акції, розпродажі, бонуси та премії для персоналу;
 • підвищення рівня сервісу. Вдалими рішеннями є безкоштовна доставка, консультації спеціалістів, виїзд майстра додому та інші методи.

Також важливим елементом підвищення рентабельності є постійне вивчення тенденцій сучасного ринку, аналіз схем збуту.

Чому важливо розраховувати рентабельність

Показники рентабельності необхідно розраховувати для прогнозу прибутку, а також купівлі вже готового бізнесу. Вираховують результат, коли необхідно:

 • розширити виробництво;
 • знайти інвесторів;
 • провести модернізацію виробничого процесу;
 • отримати грамотне керування підприємством;
 • знайти вихід на міжнародні ринки.

Високі показники рентабельності та зростання продажів говорить про успішний контроль витрат, реалізації продукції вище за собівартість. Постійне зростання коефіцієнта вважається ефективною тактикою управління, під час якої вдається досягти малого обсягу виробничих витрат, і навіть потужної цінової політики.

Зв'язатися з нами: