Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Фінансове управління у малому бізнесі

На головну

Фінансове управління у малому бізнесі

Ключовим завданням фін менеджменту дрібних компаній є створення умов для стабільної фінансово-господарської діяльності, спрямованої на досягнення високих показників ефективності бізнесу, оптимального використання ресурсів компанії, отримання максимально можливого прибутку та зростання здатності до конкурування економічного агента.

Управління фінансами у дрібних фірмах націлене на такі аспекти:

 • відстеження потоків фін ресурсів;
 • координування фінансових взаємовідносин, що виникають між економічними агентами під час просування матеріальних ресурсів.

Фін управління передбачає складання стратегічних планів та позначення конкретних кроків і дій, це певний процес виявлення мети менеджменту фін ресурсами, а також впливу на грошові потоки компанії за допомогою певних фінансових механізмів.

Стратегія управління фінансами у дрібному бізнесі – це узагальнені цілі та методи застосування макрофінансів для досягнення поставлених завдань господарської діяльності дрібних компаній. Тактика невеликих фірм заснована на застосуванні певних методик та прийомів у заданих умовах для реалізації бізнес рішень.

Тактичними цілями координування роботи є: обрання вигідних бізнес рішень, підбір допустимих у конкретній ситуації методик та управлінських прийомів.

Особливості фін управління дрібних компаній

Фінансове координування роботи у невеликих компаніях залежить від таких специфічних особливостей:

 • масштаб фірми;
 • основна мета створення;
 • специфіка господарську діяльність фірми.
До характерних особливостей фінансового координування діяльності у малому бізнесі відносять такі:

 • оперативне реагування на зміни потреби та пропозиції, господарська діяльність націлена на показники прибутку за поточний період;
 • високий оборот капіталу, немає потреби формувати великі грошові запаси;
 • складніше отримувати позики, власник часто використовує особисті кошти;
 • показник ліквідності дрібних фірм нижче за рівень ліквідності великих компаній через фінансові обмеження;
 • фин управління націлене досягнення точки беззбиткової роботи фірми, зростання прибутку, доходів керівника;
 • як правило, у дрібних фірмах не застосовують стратегічне фін-планування.
Важливим елементом фін менеджменту є фінансовий прогноз, що дозволяє збільшити результативність залучення грошових ресурсів для відновлення основних фондів підприємства і для кожного виробничого процесу.

Роль малого підприємництва в сучасній економіці

У умовах дрібний бізнес є перспективним напрямом розвитку. Коли виникають економічні проблеми у великих компаніях, при зниженні їх ліквідності та можливості у повному обсязі та вчасно погашати свою кредиторську заборгованість, тоді основним механізмом, що підтримує економіку, виступають дрібні фірми. У малому підприємництві створюють нові місця для працевлаштування, рахунок податків поповнюється бюджет. Визначальним показником загального фінансово-економічного стану країни можна вважати дрібний бізнес, оскільки підприємства дрібного підприємництва блискавично реагують на всілякі економічні зрушення.

Інтернет-сервіс BIMP: ефективне управління фінансами у малому бізнесі

Керівний склад, фінансові аналітики, економісти підприємств можуть проводити внутрішні заходи, вживати заходів, спрямованих на оптимальну організацію фінансово-господарської роботи. З урахуванням специфіки фінансового менеджменту дрібних фірм можна вживати заходів щодо модернізації, введення інноваційних виробничих технологій, набувати сучасного обладнання або вдосконалити наявні потужності.

Для скорочення витрат у фінансово-господарській діяльності дрібних фірм слід застосовувати новітні інтернет-технології, наприклад універсальний інтернет-сервіс BIMP з надання послуг для малого бізнесу, управлінського обліку. Використання інтернет-технологій дозволяє знижувати витрати, розширювати асортименти, збільшувати прибуток.

Грамотний розподіл обов'язків на підприємствах малого бізнесу, а саме, передача функцій формування та здачі бухгалтерської звітності мультифункціональному сучасному сервісу обліку фінансів BIMP, дає можливість ефективно управляти потоками матеріальних ресурсів та бізнесом в цілому.

Грамотний вибір управлінського стилю та методів фінансового менеджменту дозволяє підприємствам малого підприємництва добиватися довгострокових стабільних результатів діяльності, займаючи лідируючі позиції на ринку.

Зв'язатися з нами: