Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Як контролювати залишки товару на складі

На головну

Як контролювати залишки товару на складі

Товарні залишки - це нереалізована продукція, що зберігається складі з низки причин. Товари можуть займати великі площі для зберігання, що викликає додаткові витрати на утримання підприємства. Управління товарними запасами на складах вважається одним із головних елементів ведення бізнесу, оскільки контроль допоможе зменшити витрати на оренду, пройти пересорт та недостачі.

Усі залишки слід щодня перераховувати, вносячи дані до спеціальних документів або товарооблікових програм. Існує кілька контрольних точок, їх становище може змінюватися залежно від прийому товару від постачальника чи зберігання, комплектації виробів, передачі з одного магазину в інший, повернення виробів складу. Усі етапи мають контролюватись створенням відповідної документації. Таким чином, співробітники знатимуть про рух товару, його залишки на магазинах та складах.

Вручну прорахувати та сформувати необхідні папери досить складно, особливо якщо підприємство випускає та реалізує великий асортимент виробів, тому більшість фахівців рекомендують автоматизувати роботу, встановивши спеціальне програмне забезпечення BIMP. Сервіс допоможе керувати та контролювати всіма процесами зберігання та обліку товару в режимі реального часу. Завдяки налагодженому механізму, ПЗ дозволяє змінювати ціни, опис товару, а також створювати звіти та проводити інвентаризацію.

Як скоротити обсяг товарних залишків на складі

Правильне управління товарними залишками допоможе зменшити витрати на оренду приміщення за рахунок скорочення площі, що призведе до збільшення прибутку компанії. Важливими елементами є показники прибутковості та ліквідності всіх груп продукції, з їхньою допомогою можна оптимізувати ті категорії товарів, які не приносять прибутку або мають найменший інтерес покупців. Щоб скоротити товарні залишки, більшість власників підприємств:

  • доводять до персоналу інформацію про важливість роботи з неліквідною продукцією;
  • застосовують спеціалізоване програмне забезпечення, за допомогою якого можна відстежувати кількість виробів, що знаходяться на складі чи магазині;
  • прогнозують попит. Такий підхід здійснюється завдяки програмам обліку.
Щоб ефективно сформувати товарні запаси, необхідно дотримуватися низки правил та заходів. В першу чергу необхідно стежити за обсягом продукції, що продається, актуальним асортиментом і популярністю пропонованих товарів.

Аналіз складських запасів у системі автоматизації

Підприємства для ефективності обліку та управління застосовують різні системи автоматизації, які значно спрощують робочий процес. Програмне забезпечення здатне оновлювати дані, враховувати залишки товарів на складі за серійними номерами, артикулами, датою випуску або постачання та іншими характеристиками виробів. Такий механізм з легкістю контролює прихід та витрату продукції, рух з одного сховища до іншого, складає звітність, формує необхідні документи, накладні, бланки.

Контроль залишків за допомогою автоматизованих програм допоможе підприємству скоротити час, кошти, а також людські ресурси. Встановивши програмне забезпечення BIMP, власник компанії зможе знати реальні залишки товарів на складі в реальному часі, також програмне забезпечення виключає втрати, недостачі, проводить інвентаризацію, веде документообіг, допомагає досягти необхідного рівня обслуговування клієнтів, гарантує мобільність і скорочує запаси, забезпечуючи їм постійну реалізацію.

Зв'язатися з нами: