Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Як організувати облік товару у магазині

На головну

Як організувати облік товару у магазині

Товарний облік є серцем будь-якого торгового бізнесу. З його допомогою можна швидко отримати дані про кількість товару, дату поставки, маркування, терміни зберігання, обсяги продажу, а також причини падіння попиту на конкретний вид продукції. Від цього контролю залежить прибуток магазину, оскільки маючи відомості про вироби, що продаються, власник роздрібного маркету зможе вибудувати грамотну стратегію продажів, знизити витрати, а також запобігти нестачі.

Переваг у товарного обліку безліч, найголовнішими перевагами є:

 • спостереження за зміною прибутку, маржі, витрат та доходів у динаміці;
 • складання коректних даних та передача відомостей до податкової інспекції;
 • виявлення тенденцій продаж;
 • робота персоналу у спрощеному режимі;
 • запобігання розкраданню продукції в магазині;
 • мінімізація помилок та людського фактора;
 • Швидкий сервіс.

Контроль залишків товару допоможе підтримувати лад у складському приміщенні. При регулярних інвентаризаціях та перевірках не виникне надлишків та недостач.

Як вести облік у магазині

Після відкриття магазину кожен власник стоїть перед вибором типу ведення товарного обліку. Існує два методи: ручний та автоматизований, який потребує встановлення спеціального програмного забезпечення та обладнання. Можна розпочати з ручного контролю. Для цього необхідно:

 • підготувати журнал чи зошит, у якому потрібно заносити найменування проданих товарів. Найчастіше касири вказують назву, дату продажу та вартість продукції. Для спрощення роботи продавців можна придбати планшет та встановити на нього програму Excel;
 • один раз на кілька днів необхідно проводити інвентаризацію, це допоможе убезпечити магазин від нестач та пересортування;
 • вести облік на складі, щоб знати, який товар має попит, що варто замовити у постачальника;
 • завести блокнот зі списком усіх постачальників, так простіше відстежуватиме ціни на схожу продукцію. Також, у цьому зошити можна швидко знайти дані необхідного товару.

Ручний метод дозволяє працювати без встановлення додаткового ПЗ, але він займає набагато більше часу на інвентаризацію та розрахунки.

Автоматизований облік магазину: переваги

Автоматизація відмінно підходить для магазинів різного типу та призначення. Встановити спеціалізовані програми можна як для мережі, так і для однієї кав'ярні, пекарні, аптеки, магазинчику продуктів чи побутової хімії. Щоб автоматизувати свій бізнес, достатньо підключити багатофункціональне, універсальне BIMP, яке допоможе:

 • у режимі реального часу відстежувати залишки товарів, продажу, формувати звітність, здійснювати контроль за будь-яким гаджетом;
 • швидко приймати товар від постачальника;
 • встановлювати ціну, націнку, редагувати опис, роздруковувати штрих-коди та цінники;
 • складати необхідну звітність;
 • впроваджувати знижки та бонусну систему для клієнтів;
 • автоматично формувати прибуткові та видаткові накладні;
 • проводити інвентаризацію;
 • підвищити продуктивність персоналу;
 • оптимізувати та правильно розподілити робочий процес;
 • швидко обслуговувати клієнтів;
 • мінімізувати ризики втрат та недостач;
 • збільшити прибуток підприємства.

Автоматизація обліку товарів є чудовим способом зміцнення конкурентних позицій на ринку, який у майбутньому допоможе розширити бізнес. Програмне забезпечення виводить торгову точку на новий рівень, за його допомогою можна збільшити обсяг продажу, а також отримати безліч постійних клієнтів. Сучасний метод товарного обліку допоможе магазину відповідати всім нормам та правилам чинного законодавства, спростить роботу бухгалтерії, а також розробить стратегію розвитку торговельної мережі.

Зв'язатися з нами: