Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Як розрахувати собівартість

На головну

Як розрахувати собівартість

Собівартістю називають суму необхідних витрат, ресурсів підприємства, яку воно витрачає під час виготовлення та реалізації продукції. Формула розрахунку допомагає компанії правильно встановити ціни товару, спланувати роботу виробництва, оцінити ефективність, розрахувати прибуток. Поняття собівартості можна поділити на два типи: повна та гранична. Повна вираховується за допомогою додавання всіх витрат за певний період і ділиться на кількість наданих послуг або проданих товарів. Гранична здатна показати ціну рахунок збільшення ефективності виробничого процесу. Для розрахунку порога беззбитковості та граничної собівартості беруть вартість одного виробу за конкретний період (1-3 місяці).

Види собівартості

Усі витрати класифікують виходячи з даних, що використовуються прорахунку. Існує кілька видів собівартості. Кожен власник підприємства повинен знати всі типи витрат, щоб вміти контролювати, планувати, оцінювати свій бізнес у разі виникнення різних ситуацій:

  • планова. Найпоширеніший тип, який розраховують усі організації. До виробничих витрат додаються витрати на пакувальні матеріали, маркування, транспортування, рекламну компанію, які були витрачені протягом кварталу, півроку чи року;
  • фактична. Вартість продукції чи послуг вираховується виходячи з фактичних витрат за встановлений період. Практично завжди фактичні показники від планових;
  • гранична. Результат розрахунків важливий у разі, якщо підприємство планує розширити виробництво. У цьому випадку за основу беруть вартість кожного наступного товару, що виробляється, показник залежить від кількості виробів, що випускаються;
  • кошторисна. Визначається у сферах діяльності, де вартість послуг або товару встановлюється за регламентом та правилами кошторису. Найчастіше цей вид собівартості необхідний у будівництві, реконструкціях будівель та споруд, під час прокладання автомобільних доріг, зведенні інженерних комунікацій;
  • загальногосподарська. Включає витрати на заробітну плату персоналу, який безпосередньо не пов'язаний із процесом виробництва (керівники відділів, бухгалтери, кадрові службовці та інші).

Також, існує поняття виробничої та цехової собівартості. Перед початком обчислень, слід вивчити активи та вкладення підприємства, це допоможе створити правильний облік показників. Витрати діляться п'ять основних категорій: матеріальні витрати, вести, соціальні відрахування, включаючи оподаткування, амортизація устаткування, та інші витрати.

Які бувають формули розрахунку собівартості

Усі типи собівартості мають різні формули, якими можна дізнатися кількість витрат. Загальним формулюванням для розрахунку є вираз, де сума всіх виробничих витрат підсумовується з витратами на реалізацію продукції. Під поняттям витрат розуміють суму вартості сировини, енергоносіїв, зарплати персоналу, відрахувань до різних фондів, реалізації та обслуговування продажів, логістичних витрат, і навіть інших витрат.

Виробничу собівартість обчислюється з урахуванням кількості всіх товарних одиниць і має вигляд: ПС = прямі + тимчасові витрати + супутні витрати/обсяг випущеної продукції. Також, за допомогою спеціальних формулювань можна обчислити вартість одного товару, для цього варто кількість повних витрат розділити на обсяг виробу, що виготовляється.

Крім величезної кількості формул існує низка методів, які активно використовують при прорахунках собівартості, до них належать: спосіб багаторівневого розподілу; методика еквівалентних коефіцієнтів; попроцесний, позамовний та попередільний підхід; метод директ-хостингу.

Щоб полегшити процес розрахунків достатньо встановити сучасне програмне забезпечення BIMP. За допомогою цієї програми можна швидко обчислити собівартість продукції, що виробляється, оскільки ПЗ адаптується під конкретне виробництво і дозволяє контролювати і успішно управляти товарообігом.

Зв'язатися з нами: