Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Як вести облік товарів в інтернет-магазині

На головну

Як вести облік товарів в інтернет-магазині

З кожним роком продаж продукції в інтернеті стає більш популярним, оскільки не вимагає тривалих походів по магазинах у пошуках необхідного товару. Більшість підприємців-початківців вважають за краще почати свою діяльність саме з торгової точки, що працює в режимі онлайн. Відрізняються продажі на просторах всесвітньої павутини лише передачею продукції замовнику. Покупець не ходить магазинами, а здійснює замовлення через кошик офіційного сайту, очікуючи доставку до дверей квартири.

Робота онлайн магазину практично не відрізняється від діяльності стаціонарних торгових точок. На сайтах оформляється велика кількість замовлень, створюється документація, накладні та низка додаткових процедур у вигляді упаковки товару та його транспортування. Щоб забезпечити контроль над усіма процесами, кожна організація повинна проводити облік продукції, який дозволить:

  • отримати відомості про продаж, прибуток, витрати, залишки товару на складі;
  • систематизувати закупівлю продукції у постачальників;
  • знизити пересорт і недостачі;
  • оптимізувати запаси виробів;
  • знизити витрати;
  • покращити рентабельність підприємства.

Контроль та облік товарів допоможе ухвалити різні управлінські рішення, уникнути шахрайства та крадіжок з боку персоналу, збільшити ефективність роботи. Перед кожним власником онлайн-бізнесу стоїть завдання вибрати метод товарообліку, який залежить від масштабів та специфікації торгової точки.

Методи ведення обліку товарів

Для нормального функціонування інтернет-магазину необхідно постійно керувати асортиментом, базою клієнтів, а також стежити за обліком товару на складі. У власників бізнесу є кілька способів здійснення контролю за продажами та виробами:

  • вручну;
  • за допомогою таблиць Excel;
  • застосовуючи хмарне сховище;
  • встановивши спеціалізоване програмне забезпечення.

Ручний метод вважається досить популярним, для його здійснення необхідно завести окремий журнал, до якого потрібно занести весь асортимент продукції, розміри, кількість найменувань, дату постачання, термін придатності (якщо це косметика, продукти харчування чи побутова хімія). Також варто створити базу постачальників, де можна відстежувати ціну виробів і зошит продажів. Цей спосіб займає багато часу, тому багато хто вдається до використання простих таблиць Excel. З їх допомогою можна скласти товарну та клієнтську базу, фіксувати продажі та надходження товарів, аналізувати попит та обсяг реалізації.

Чи варто автоматизувати облік товару в інтернет-магазинах

Від кількості продаж залежить складність контролю всіх процесів. У такій ситуації варто звернути увагу на автоматизовані програми, за допомогою яких можна організувати єдиний облік усіх операцій, що недоступно при використанні інших методів. На ринку представлена ​​велика кількість різних сервісів, яскравим прикладом є платформа BIMP, ПЗ відмінно підходить для ведення інтернет-магазину, який реалізує товари або послуги.

Програма дозволяє систематизувати роботу бізнесу та пропонує широкий спектр можливостей, включаючи товарний облік, аналітику продажів, а також управління замовленнями. Товарооблік є невід'ємною частиною діяльності будь-якого складу чи магазину, завдяки сервісу власник підприємства з легкістю вивантажується на сайт, створюються цінники та опис продукції. Також, ПЗ дозволяє планувати закупівлі, контролює продаж та доставку до кінцевого споживача, проводить інвентаризацію, відстежує товарні залишки, управляє фінансами.

Вести товарний облік в інтернет-магазині зовсім не складно, достатньо правильно вибрати метод контролю. За допомогою автоматизації можна контролювати оборот, формувати документацію та сконцентрувати увагу на вирішенні управлінських завдань.

Зв'язатися з нами: