Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Управління персоналом на малих підприємствах

На головну

Управління персоналом на малих підприємствах

Кадровий менеждмент є упорядкованою діяльністю адміністративної ланки компанії, в т.ч.керівної ланки, спеціалістів відділів, яка передбачає розробку концепцій і стратегічних планів штатної політики, а також методів управління штатом співробітників.

Кадровий менеджмент - це один з важливих аспектів у концепції сучасних компаній, у т.ч.і дрібних фірм, так як у сьогоднішніх умовах значення якісних характеристик персоналу зростає, до здібностей кадрового складу, рівню його професіоналізму, знань та досвіду висувають підвищені вимоги.

Кадровий менеджмент: основні особливості

Керівництво персоналом має на увазі створення системи управління штатом співробітників, організації їх роботи, виявлення та покриття потреби у працівниках, виявлення кадрового потенціалу. Керівник та співробітники відділів управлінської системи також займаються оцінюванням діяльності окремих підрозділів компанії, оцінювання економічного ефекту, соціальної результативності вдосконалення кадрового менеджменту.

Управління співробітниками для підприємства складається з таких ланок:

 • підбір співробітників;
 • оптимальний розподіл персоналу за підрозділами та посадами;
 • делегування прав;
 • перерозподіл відповідальності;
 • планування колективної діяльності;
 • забезпечення умов для креативу;
 • створення управлінського стилю;
 • мотивація до праці;
 • професійне зростання співробітників;
 • оцінювання професіоналізму, ділових навичок, особистих характеристик людини.

Особливістю дрібних компаній є тісні ділові взаємини між керівним складом та працівниками. Кожен роботодавець зацікавлений у здоровій діловій взаємодії зі співробітниками. Щоб досягти цієї мети, потрібен безперервний діловий контакт із персоналом, його стимулювання, звернення уваги, вирішення їх проблемних питань, виключення непорозуміння, конфліктних ситуацій у колективах.

Взаємодія передбачає двосторонній процес спілкування між керівним складом та працівниками. Начальник дає працівникові весь обсяг інформації: посадові інструкції, поправки в положення, правила та процедури виробничого процесу та ін. Керівник фірми зобов'язаний враховувати думку персоналу, брати до уваги його пропозиції.

Особливості організації системи управління кадрами у малих підприємствах

Специфіка малого бізнесу вимагає від керівної ланки високих професійних навичок у сфері кадрового менеджменту. Основні особливості кадрового менеджменту включають такі характеристики:

 • гнучка організація праці, відсутність чіткого поділу між адміністративним та виробничим штатом, свобода у визначенні посадових обов'язків;
 • відсутність багатоступінчастої організаційної структури;
 • висока поінформованість штату;
 • зниження бюрократії у роботі;
 • високі вимоги до особистих якостей працівників;
 • благополуччя співробітників залежить від керівної ланки.
Ефективний кадровий менеджмент невеликого підприємства може значно збільшити продуктивність праці та прибутковість компанії. Пошук, підбір, найм та розвиток штату вимагають знань потреб співробітників. У невеликих компаніях важливо організувати кадрове діловодство, здатне забезпечити ясність, чіткість дотримання дисципліни співробітників з одночасним підвищенням рівня їхньої відповідальності.

Ділове взаємодію Космосу з персоналом слід чітко аналізувати з його вдосконалення. Одним із результативних видів аналізу та зростання результативності кадрового менеджменту фірми є аналіз (ФСА), що допомагає виявити баланс між собівартістю та корисністю. Аналіз спрямовано скорочення витрат у виробництві, зростання результативності управлінського апарату та зменшення кількості працівників рахунок підвищення ефективності праці. Аналіз дає можливість підібрати оптимальний варіант створення системи правління штатом, який вимагає мінімальних витрат і є більш дієвим із позиції підсумкових результатів, що є вкрай важливим для дрібного бізнесу.

Ефективне ведення справ, сучасний фінансовий менеджмент у бізнесі, побудова системи управління співробітниками, застосування функціонально-вартісного аналізу у малому бізнесі забезпечує інноваційна система обліку, мультифункціональний інтернет-сервіс BIMP.

Зв'язатися з нами: