Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Особливості управління малим підприємством

На головну

Роль малого бізнесу в економіці країни

Малий бізнес є невід'ємним елементом ринкових відносин. Малі підприємства сьогодні є суттєвою ланкою в економічній системі країни. Малий бізнес успішно вирішує питання зайнятості, поповнює державний бюджет у вигляді податкових відрахувань, заповнює ніші, втрачені великими компаніями.

Засновником невеликого підприємства часто стає єдиний підприємець, який виконує завдання керівника з різних напрямів фінансово-господарської діяльності. Для стабільного функціонування малого підприємства у процесі його розвитку потрібен аналіз великого комплексу фінансово-економічних показників, які здатні продемонструвати поточну ситуацію з насущними справами та спрогнозувати результати сталого розвитку бізнесу на найближчу перспективу.

Особливості управління малим підприємством

Малий бізнес має низку переважних особливостей:

  • для відкриття дрібних фірм необхідна невелика кількість засновників, менший обсяг фінансових коштів, порівняно з великими компаніями;
  • легше у управлінні, спрощена управлінська структура, прискорене прийняття ділових рішень;
  • легкість управлінського контролю, моніторингу виробничого процесу, що підвищує продуктивність, скорочуючи витрати виробництва;
  • висока гнучкість, мобільність, можливість швидкого перепрофілювання, зміни діяльності, виключення неактуальних послуг із загального переліку, запровадження нових пропозицій.
  • реалізація інноваційних ідей;
  • високий рівень клієнтоорієнтованого сервісу.

Завдяки підтримці держави, податковим пільгам дрібні фірми мають гарні можливості для успішного старту та стабільного розвитку.

Ефективна робота сучасних підприємств неможлива без надійної та прогресивної інформаційної підтримки їхньої фінансово-господарської діяльності. Підприємствам малого бізнесу необхідно проводити велику кількість різноманітної поточної документації, звітних документів. Для підготовки звітної документації у різні інстанції необхідне знання законів, термінів та правил здачі звітів. Невелике підприємство у роботі застосовує спеціальний режим оподаткування. При необхідності бізнес може переходити з однієї системи оподаткування на іншу, скориставшись заявним порядком.

BIMP — ефективне ведення справ та облік фінансів у бізнесі

Періодично виникають питання надання платної та безкоштовної інформації для малих і середніх підприємств, що розвиваються, систематично постає проблема наповнення інформацією у сфері інфо підтримки бізнесу. Для вирішення подібних проблем керівник змушений додатково наймати бухгалтера, консультанта з юридичних питань або звертатись до послуг аутсорсингових організацій. Таке вирішення питань є досить поширеним явищем, але значно дорогим у порівнянні з універсальним інтернет-сервісом BIMP з надання послуг у галузі фінансово-господарської діяльності малого бізнесу, управлінського обліку.

Функціонал сучасного софту BIMP максимально адаптований для керівної ланки різних галузевих напрямків, орієнтований на планування ресурсів, автоматизацію, підготовку та направлення до контролюючих інстанцій звітної документації про фінансово-господарську діяльність підприємства (бухгалтерських, податкових звітів). Мультифункціональний сучасний сервіс обліку фінансів BIMP спрямований на інформаційну підтримку підприємств малого та середнього бізнесу, що розвиваються.

BIMP - це сучасна система обліку фінансів, безпека, гарантія збереження даних, контроль актуальної вартості товарів, аналіз динаміки продажів, ефективне управління товарообігом на підприємстві.

Зв'язатися з нами: