Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Звіт про прибутки і збитки

На головну

Звіт про прибутки і збитки

Цей вид звітності є зведенням підсумків фінансово-господарську діяльність підприємства за певний період у вигляді таблиці. Такий звіт, який ще називають звітом про фін результати роботи, є важливою формою бухгалтерської звітності.

Дані звіту розкривають основні фінансові показники діяльності компанії, у тому числі обсяг продажів, суму грошей, отриману після реалізації вироблених або раніше придбаних товарів, наданих послуг, різних видів виконаних робіт, собівартість, торгові та адміністративні витрати, інші види доходів та витрат, а також загальний результат господарську діяльність підприємства.

Фінансовий показник у такій відомості наводиться за певний проміжок часу з наростанням, тобто загальним підсумком (квартальний, піврічний звіт тощо).

Структура звіту

Відомість включає низку показників, які демонструють загальний підсумок фінансово-господарську діяльність компанії, — частина балансового прибутку, що залишається у розпорядженні підприємства після сплати обов'язкових платежів до бюджету, чи збиток. Основний набір показників діяльності фірми (виручка, сума, витрачена виробництва товару, управлінські витрати) показується на початку звіту.

Після відбиваються показники інших надходжень і витрат, які сумарно з отриманим обсягом від товарів, послуг, показують прибуток чи збитки до оподаткування. Після відрахування з цього показника податкового збору з прибутку і додавання тимчасових позитивних різниць (оплата у майбутньому), формується загальний результат господарську діяльність підприємства.

Кому і для чого необхідний звіт?

Такий звіт складається всіма організаціями, які дотримуються системи збору, реєстрації та узагальнення інформації у грошовому вираженні стан справ на підприємстві. Якщо бухгалтерська звітність (Баланс) надає дані про те, які види майна є у розпорядженні підприємства і які є джерела фінансування, то "Звіт про фін результати" відображає основний результат фінансово-господарської діяльності підприємства і застосовується для оцінювання результативності його роботи. Звіт надсилається одночасно з іншими видами бухгалтерської звітності (в т.ч.балансом) до податкових органів, держстат. Звітну інформацію детально вивчає інвестор, банківська установа, яка надає кредити, бізнес-партнер, який співпрацює з компанією.

Дані звіту є важливим джерелом інформації для фін аналізу компанії. Даних бухгалтерської звітності про фінансові результати роботи буде достатньо для розрахунку та оцінювання ключових коефіцієнтів та показників результативності, прибутковості фірми (наприклад, в автоматичному режимі, застосовуючи спеціальне програмне забезпечення, інноваційний управлінський інтернет-сервіс BIMP).

Сучасна система обліку BIMP допомагає розрахувати, наскільки ефективним є бізнес і скільки заробляє компанія, а також визначити точку нульового прибутку (беззбитковості, ватерлінію бізнесу), рентабельність, «запас» у ціні, з якого створюється прибуток і кошти, що йдуть на покриття постійних витрат, рентабельність. Розрахувавши показники, з'являється можливість ефективно управляти прибутком, а також можна визначити, який мінімум товарів чи послуг необхідно продати, щоби підприємство припинило функціонувати в мінус.

Розрахувавши питому вагу прибутку на виручці, керівник знає показник маржинальності; і в нього з'являються можливості для її збільшення та пошуку при цьому нових джерел.

Мультифункціональний інтернет-сервіс BIMP надає послуги в галузі управлінського обліку, фінансово-господарської діяльності підприємств, функціонал софту допомагає не тільки зробити розрахунок прибутку, але керувати нею, аналізуючи, яким чином можна його збільшити.

Зв'язатися з нами: