Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Що таке PL звіт?

На головну

PL звіт

PL (PNL) звіт показує, скільки компанія отримує і скільки витрачає. PL звітність є ефективним інструментом управління підприємством, що є консолідованою документацією про прибутки (доходи) та збитки (витрати), звіт про результати фінансово-господарської діяльності бізнесу за звітний період.

PL (Profits and Losts statement) — це та звітність, в якій підприємство показує свій дохід і витрату, щоб визначити, чи прибуткова компанія чи фірма працює на збиток. Позитивне чи негативне сальдо між доходною частиною та витратою відповідатиме прибутку чи збитку. Демонструвати прихід і витрати в обліку та PL звіті можливо, використовуючи метод нарахування або метод фактичного зарахування коштів на рахунок. Варто мати на увазі, що надходження на розрахунковий рахунок підприємства коштів від клієнтів ще не свідчить про те, що отримано дохід. Аналогічна ситуація, якщо фірма відправила постачальнику авансовий платіж, але безпосередня послуга не надано, це також поки що є витратою, хоча кошти з рахунку фірми зняті.

Навіщо потрібен PL звіт?

Фінансовий інструмент дозволяє ухвалювати грамотні управлінські рішення. Це ваша інтерактивна аналітична панель у макромасштабі, на основі якої можливо:

  • відстежити траєкторію розвитку підприємства;
  • сформувати стратегічний план;
  • уникнути прийняття помилкових рішень.
Звіт PL використовується у роботі співробітниками економічного відділу компанії, документ необхідний керівника фірми, ради директорів, інвесторів, така звітність може бути надана на запит банківських структур, контрагентів. Баланс (активи, зобов'язання та капітал), звіт про рух грошових ресурсів та PL у сукупності дають повне уявлення про фінансовий стан бізнесу.

Особливості PL звітності

Щоб уміти правильно читати такий звіт, слід розуміти його специфіку та структуру.

PL звітність має такі особливості:

  • дохід та обсяг продажу вказується на початку звіту;
  • показується собівартість проданих товарів, у яких включені витрати, безпосередньо пов'язані з основним виробництвом. Враховуються ті витрати, величина яких залежить від обсягів випуску продукції;
  • відбивається валовий прибуток. Показники, виражені у відсотках, можуть знадобитися під час аналізу економічної ефективності фірми засновниками, інвесторами;
  • показуються також витрати на оплату праці, відрядження, витрати на рекламу, сума податку на прибуток, оплата % за фінансовими зобов'язаннями (залучений чи позиковий капітал);
  • наприкінці документа демонструють чистий прибуток (чи збиток) — суму, отриману від продажу виробленої продукції чи раніше придбаних товарів, наданих послуг, виконаних видів робіт. Сума показується за вирахуванням змінних та постійних витрат, відсотків та податків.

Звіт PL – дуже корисний та важливий обліковий інструмент у фінансово-господарській діяльності підприємства. Звіт масштабно демонструє, як підприємство попрацювало порівняно, наприклад, минулого року. Звіт PL допомагає зрозуміти, які дії потрібно вжити, щоб збільшити продажі, наростити фінансові показники наступного року, з яким бюджетом можливо цього тощо. Розуміння ситуації є першим кроком до її розвитку у майбутньому.

Ефективне ведення справ та сучасне управління фінансами у бізнесі забезпечує інноваційна система обліку BIMP.

Мультифункціональний інтернет-сервіс BIMP надає послуги в галузі управлінського обліку, фінансово-господарської діяльності підприємств малого, середнього бізнесу та великих компаній.

Функціонал софту BIMP дає можливість планувати ресурси, автоматизувати, складати та надсилати до контролюючих органів звітну документацію про фінансово-економічну діяльність підприємства. Управлінський сервіс BIMP - це гарантія безпеки та ефективного обліку фінансів у бізнесі, аналіз обсягу реалізації в динаміці, ефективне управління товарорухом на підприємстві та ін.

Зв'язатися з нами: