Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Показники ефективності бізнесу

На головну

Показники ефективності бізнесу

Які розрахувати показники, щоб у найближчому майбутньому не загрожує банкрутство? Розкажемо на прикладі. Підприємець має власне виробництво, у його розпорядженні є меблевий завод, де створює дивани. Діяльність має на увазі наступне: покупець оформляє замовлення на диван, перераховує суму передоплати, і підприємець приступає до виготовлення м'яких меблів.

Велику частину авансових платежів «з'їдають» матеріали виготовлення, на які необхідно оформити замовлення та придбати, орендна плата за меблевий цех, заробітна плата працівників, комунальні витрати. Але власник заводу не хвилюється — хоч і особистих фінансових ресурсів у нього немає, проте існує довга черга з реальних покупців на найближчі два місяці, а частина авансових платежів вже на рахунку.

Складається враження, що підприємство успішно розвивається. Але власник заводу живе не за власні фінансові ресурси. Він використовує кошти покупців, тобто живе в борг. Щоб провести оцінку ефективності своєї діяльності, підприємець розраховує показники доходу та витрати і вважає, що цього для його бізнесу достатньо. Якщо ж меблеве виробництво й надалі функціонуватиме за аналогічною схемою, то підприємство зіткнеться зі стагнацією або процедурою банкрутства.

Банкрутство підприємства може настати з різних причин. Часто власник не здатний грамотно провести оцінку прибутковості та раціональності господарської діяльності, не може передбачити, вчасно розрахувати, помітити спад виробництва та вжити заходів, вжити заходів щодо оздоровлення бізнесу.

Важливі показники ефективної роботи підприємства

Що свідчить про ефективність роботи? Якщо на рахунку підприємства лежить велика сума грошей, то це не обов'язково означає, що компанія в плюсі. Мінусовий баланс на рахунку не каже, що господарській діяльності загрожує припинення платоспроможності за борговими зобов'язаннями. Ефективна діяльність чи ні демонструє не сума коштів у касі, а цифрові показники за певний часовий проміжок за різними напрямами роботи підприємства. Ці цифрові дані є показниками ефективної діяльності фірми.

Корисний ефект щодо витрачених ресурсів та часу може бути виражений різноманітними числовими виразами ефективності роботи. Деякі дають повну оцінку роботі, інші дозволяють здійснити оцінювання діяльності деяких напрямів чи продуктивності персоналу. Наприклад, скільки було продано продукції на місяць або скільки контрактів за квартал реалізував конкретний відділ.

Найчастіше керівник звертає увагу не на ті цифрові дані та приймає не зовсім вірні у стратегічному плані рішення. Головним показником ефективної роботи є той, який активніше за інших впливає на обсяг чистого прибутку. Наприклад, для виробника диванів значним показником може стати собівартість товару, а консультативного відділу — рівень професіоналізму персоналу. Цифра прибутку зросте, якщо підприємець зможе знизити вартісну оцінку поточних витрат за виробництво і диван, а керівник консультативного відділу проведе навчальний тренінг з тонкощам комунікації з відвідувачами.

Важливі показники ефективності малого підприємництва

У дрібному бізнесі визначення рівня продуктивності застосовують кілька ключових показників:

  • різницю між активами та пасивами (статутний, резервний та додатковий капітал, сума нерозподіленого прибутку);
  • план потоків фінансових ресурсів;
  • доходи та витрати;
  • виробничий об'єм, якісні характеристики продукції;
  • собівартість;
  • рентабельність (прибутковість підприємства).
Ці показники ефективної роботи є важливим джерелом інформації для фінансового аналізу компанії.

Інтернет-сервіс BIMP: комплексний підхід до ведення бізнес-проектів

Інноваційний управлінський інтернет-сервіс BIMP допомагає розрахувати, наскільки ефективним є бізнес, наскільки він прибутковий, чи добре заробляє компанія, а також визначити беззбитковість, маржинальність. Розрахувавши показники, з'являється можливість ефективно керувати бізнесом, а також можна визначити, який мінімум товарів чи послуг необхідно продавати, щоб підприємству не загрожує банкрутство.

Сучасний інтернет-сервіс BIMP адаптований керівникам підприємств, ключовим напрямом роботи яких є надання послуг, реалізація продукції чи виготовлення товарів. Софт BIMP надає послуги у сфері управлінського обліку, фінансово-господарську діяльність підприємств, функціонал програми контролю фінансів допомагає як розрахувати прибуток, а й ефективно управляти нею, аналізуючи, як можна збільшити її показники.

Зв'язатися з нами: