Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Стилі управління підприємством

На головну

Стилі управління

Стилі управління для підприємства — це спосіб керівництва колективом. Якщо грамотно вибрати стиль менеджменту, то команда працюватиме максимально результативно, продуктивність роботи персоналу зросте, а керівній ланці значно легше вирішуватиме поставлені завдання бізнесу.

Керівник може приймати рішення одноосібно, враховувати думку працівників чи повною мірою покладатися співробітників. Можна мотивувати персонал можливим покаранням чи премією, виключати неформальні контакти чи проводити дозвілля з підлеглими.

Коли персоналу надають достатньо свободи для комфортної діяльності, він швидше росте і перебуває у сприятливіших умовах майбутнього компанії. Щоб персонал показував високі результати, можна застосовувати різноманітні методи управління кращої взаємодії з різними підлеглими.

Основні види стилів менеджменту

Вирізняють такі основні управлінські стилі за рівнем свободи персоналу:

  • авторитарний. Така форма правління підходить для людей із вираженими лідерськими якостями. Керівники перед прийняттям управлінських рішень не враховують думку працівників. Даний стиль менеджменту раціональний у ситуаціях, якщо потрібна швидкість у дії, прийняття рішень, але точка зору співробітників не потрібна. Цей стиль відрізняється жорсткістю у посібнику. Діяльність здійснюється за рахунок жорстких установок та наказів. Нерідко така форма правління деморалізує працівників, сприяє неявкам на роботу, звільненню персоналу;
  • ліберальний. Управління передбачає надання своєму досвідченому персоналу свободи вибору діяльності, забезпечення допомогою і підтримкою. Професійні працівники з великим досвідом роботи можуть самостійно вказувати термін виконання поставлених завдань. Така форма правління збільшує ступінь задоволеності своєю працею у працівників;
  • демократичний. Ділові рішення керівний склад приймає разом із персоналом, задіяним у прийнятті бізнес рішень. Управлінці цінують креативний підхід співробітників, заохочують їхню зацікавленість, залучення до справи. Форма правління підійде для високомотивованої активної команди працівників. Для такого стилю важливі навички управління командою, оскільки за значної свободи вибору окремі працівники можуть раціонально використовувати робочий час.

Грамотне управління персоналом – частина роботи професійного менеджера. Керівнику також потрібно вміти керувати різноманітними процесами: призначення завдань, контроль за динамікою виконання, встановлення термінів, організація управління ресурсами та ін. Також важлива взаємодія команди в рамках єдиного онлайн ресурсу.

BIMP: автоматизований сервіс обліку для бізнес-проектів

Багатофункціональний інтернет-сервіс BIMP із простим та зрозумілим інтерфейсом застосовується для вирішення завдань, реалізації бізнес проектів, матеріальними, трудовими ресурсами та ефективної взаємодії в команді. Застосування функціоналу софту BIMP є результативним для всіх форм правління. Поставивши мету, управлінець буде поінформований про її термін і хід виконання, про витрачені ресурси та взаємозалежності між поставленими цілями.

Найчастіше для результативного керівництва використовуються змішані управлінські стилі, які включають елементи методів управління з різних систем. Щоб бути успішним керівником та ефективним менеджером, необхідно знаходити баланс. Тільки такий підхід здатний підвищити результативність управління та збільшити шанси на завершення проекту з високими показниками фінансово-господарської діяльності.

Зв'язатися з нами: