Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Управління витратами на малому підприємстві

На головну

Управління витратами на малому підприємстві

В умовах сучасної економіки існування та розвиток дрібного підприємництва перебуває у тісній залежності від процесу планування на підприємстві. Чітке позначення цілей господарську діяльність дрібних фірм, їх корекція з урахуванням змін економічних умов, грамотне розподіл матеріальних ресурсів, трудових витрат здатні забезпечити успіх фінансово-економічної діяльності підприємства. Будь-яка фірма, незважаючи на свої розміри та напрямок діяльності, повинна займатися складання планів на найближчу перспективу, в т.ч. і плануванням витрат.

Планування господарської діяльності

Планування витрат малих підприємств у сфері виробництва слід розглядати як складовий елемент загального плану, який орієнтований на розрахунок прибутку від продажу вироблених товарів, послуг та валового прибутку малого бізнесу.

При розробці довгострокових прогнозів господарської діяльності фірми з метою вибору оптимального рішення потрібно мати наступні дані:

  • ймовірні витрати на виготовлення продукції;
  • загальний рівень витрат у конкретні періоди;
  • потреба у зовнішніх джерелах фінансування, інвестиціях.
З урахуванням наявних даних приймають рішення:

  • які види продукції реалізовувати певному ринку;
  • яку встановити ціну;
  • яким чином здійснити фінансування;
  • де оптимально розмістити виробничі потужності.
Щоб ефективно керувати витратами, враховують специфіку діяльності малих підприємств, складають стратегічні прогнози, розробляють тактичні плани та проводять детальну розгортку та конкретизацію функціональних планів, що спочатку представлені.

Планування господарську діяльність включає план реалізації робіт, послуг, плану матеріально-технічного постачання, планових розрахунків з персоналу, собівартості товарів, і навіть прогнозу доходів.

На зміну попиту малий бізнес може відреагувати зменшенням планового періоду та корекцією планових розрахунків (ковзний прогноз).

Підприємствам малого бізнесу слід враховувати можливості реалізації продукції, наявність реальних замовлень та планувати обсяги збуту, виготовлення продукції, рівень прибутку, витрати на виробництво та інші показники.

Особливості планових розрахунків витрат у малому бізнесі

Основна форма планування витрат у невеликих фірмах - кошториси, які можуть розроблятися загалом за фірмою або за окремими напрямками, точками виникнення витрат. Може формуватися розрахунок майбутніх витрат за призначенням витрат, і навіть за видом продукції.

Розрахунок собівартості повинен проводитися з урахуванням планованого класифікованого переліку продукції і на калькуляції витрат у грошах, з урахуванням їхнього поділу на змінні і постійні витрати.

Класифікація витрат здійснюється фірмою самостійно з урахуванням специфічних особливостей виробництва, постачання сировини, допоміжних матеріалів, що у виробничому фонді.

Плановий розрахунок витрат за виготовлення продукції малому бізнесі передбачає кілька варіантів визначення витрат:

  • розрахунок суми прямих та непрямих витрат без їх розподілу по дільницях;
  • розподіл непрямих витрат між ділянками та розрахунок загальних витрат за окремим напрямом та загалом по фірмі.

Обчислення собівартості лише з прямих змінних витратах знижує трудомісткість розрахунків і скорочує терміни їхньої підготовки, що дуже важливо для дрібного бізнесу і може стати обґрунтуванням вартості робіт, послуг, що також забезпечує вибір більш продуктивних робіт.

Управління витратами малих підприємствах передбачає складання розрахунків (кошторисів) майбутніх витрат за здійснення будь-якої діяльності. У фінансовому документі максимально повно і докладно розписується, який обсяг коштів необхідний виконання будь-якої роботи. Кошториси необхідні для щомісячних порівняльних аналізів фактичних даних із запланованим обсягом з метою виявлення причин, що викликають відхилення.

Для скорочення витрат, ефективного управління витратами у фінансово-господарській діяльності підприємств малого бізнесу слід застосовувати інноваційні інтернет-технології, наприклад універсальний інтернет-сервіс BIMP з обліку фінансів для малого підприємництва. Використання інтернет-технологій дає змогу скорочувати витрати, розширювати асортимент, збільшувати прибутковість компанії.

Зв'язатися з нами: