Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Що таке валовий прибуток?

На головну

Валовий прибуток

Показник валового прибутку є відхилення суми коштів, отриманих від реалізації вироблених або раніше придбаних товарів, від вартісної оцінки поточних витрат фірми на виготовлення та реалізацію продукції.

Обсяг виручки, що використовується для обчислення розміру валового прибутку, - це обсяг коштів, який клієнт зобов'язаний сплатити підприємству після відвантаження продукції, виконання робіт, послуг.

Собівартість товару також застосовується у обчисленні валового прибутку та включає всі прямі витрати на виготовлення продукції, на сировину, матеріали, техобслуговування обладнання, оплату праці персоналу, комунальні витрати та інші витрати. У торгівельній сфері під собівартістю мають на увазі витрати на купівлю товарів: вартість постачальників з урахуванням транспортних витрат, витрат на пакування та інші аналогічні витрати.

Для обчислення сукупного прибутку потрібно мати інформацію про точну величину доходу підприємства та собівартість товарів, що продаються. Під валовим прибутком мають на увазі відхилення доходних надходжень від витрат, включених у фактичну ціну товару. Цифровий показник сукупного прибутку утворюється шляхом утримання із загального значення доходу за певний відрізок часу наступних витрат:

  • виробничі витрати (оплата за сировину, матеріали, техобслуговування обладнання);
  • покриття рахунку за спожиту електричну енергію, водопостачання;
  • оплата праці.
Валовий прибуток (ВП) - це результат господарської діяльності підприємства, який обчислюється із заданою обліковою політикою циклічності (періодом звітності). На показник ВП можуть проводити різні чинники.

Що входить до валового прибутку?

Сукупний показник прибутку підприємства включає:

  • дохід, отриманий після продажу готової продукції;
  • зараховані кошти за виконані роботи;
  • ресурси, одержані в результаті лісозаготівельних робіт;
  • прибуткова операція за договором продажу виробничого обладнання та інших активів фірми;
  • сума, що надійшла рахунок підприємства за викуп його акцій.
Якщо рівень сукупного доходу зменшився, це свідчить про скорочення показника рентабельності, спад продуктивність праці або використання некоректної логістики. Як профілактичні заходи можна використовувати дії, спрямовані на зниження собівартості, просування продукції в цільовому сегменті ринку, введення допоміжних виробничих потужностей для скорочення усереднених витрат.

Навіщо рахувати показник сукупного доходу?

Підприємство має показувати рівень сукупного доходу на бухгалтерському обліку. У звітності про прибутки та збитки необхідно вносити дані про рівень виручки за рік, собівартість та обсяг валового прибутку.

Також корисно розраховувати показник ВП для підприємства. Цифрові дані допомагають тверезо оцінити, де у компанії є надлишок: у собівартості товарів, непрямих витратах, які пов'язані з виготовленням товару безпосередньо, тощо.

Доходи фірми не говорять про ефективність діяльності. Обчислення ВП дозволяє зрозуміти, наскільки раціонально підприємство задіює ресурси виготовлення (перепродажу) своєї продукції, товарів.

Витрати на податкові відрахування, рекламу та зовнішні позики не відображають, наскільки раціональні витрати, чи фірма ефективно виробляє свою послугу. Щоб правильно оцінити продуктивність виробів, робіт, послуг, розраховують показник валового прибутку.

Показник ВП допоможе визначити, який із напрямів підприємства більш перспективний, найбільш вигідний, а який призводить до збитків, знижує прибутковість компанії. Щоб проаналізувати ВП необхідно визначити її рентабельність.

На збільшення ВП впливає грамотна цінова політика фірми, підвищення попиту, оптимізація виробництва, бізнес-процесів, скорочення витрат, розширення асортименту та ринків збуту, проведення рекламних кампаній, розробка програм лояльності тощо.

Сучасний інтернет-сервіс BIMP надає послуги у сфері управлінського обліку, фінансово-господарської діяльності підприємств, функціонал програми контролю фінансів дозволяє не лише розрахувати сукупний дохід, рентабельність, операційний, чистий прибуток, а й ефективно керувати ними, аналізуючи, яким чином можна підвищити їх показники.

Зв'язатися з нами: