Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Автоматизація та ведення готельно ресторанного бізнесу

На головну

Програма автоматизації готелів і ресторанів – важлива складова успішного бізнесу

Ведення готельної та ресторанної справи є дуже складним процесом, який потребує багато уваги з боку оформлення фінансової документації та звітності. Важливо швидко і чітко працювати з клієнтами, тому раціональним рішенням стане використання спеціальної програми для автоматизації всіх важливих процесів. Вона створена для того, щоб підвищити клас обслуговування, збільшити прибуток і зробити ведення бізнесу прозорим.

Існують кілька різновидів програм для автоматизації готельно-ресторанного бізнесу, але перед тим, як використовувати їх для свого закладу, необхідно уважно ознайомитися з усіма перевагами.

Основні переваги використання програми автоматизації

Використовуючи програму, ви позбавите себе від виникнення багатьох проблем, з якими часто стикаються власники готелів та ресторанів. Завдяки програмі, ви зможете:

  • контролювати кількість продуктів на складі;
  • автоматично списувати продукти, які були використані для приготування страв;
  • здійснювати бронювання та резервування;
  • працювати з архівом та постійними клієнтами;
  • виконувати облік і розподіл ресурсів.

Система обробляє всі запити у єдиному просторі, тому користуватися такою програмою дуже зручно. Весь облік проходить в онлайн режимі і практично немає необхідності слідкувати за даними в програмі. При введенні актуальних даних програма буде автоматично розраховувати все, що позбавляє необхідності тримати велику кількість штатних працівників, які відповідатимуть за облік та фіксування даних.

Якщо ви володієте одразу декількома закладами, ви можете об’єднати облік в одну програму.але всі звіти і документація будуть формуватися окремо на кожний заклад.

Автоматизація повністю дозволить вирішити конкретні завдання, своєчасно отримувати інформацію про стан процесів та швидко приймати рішення, які стосуються управління.

Завдяки автоматизованим програмам можуть бути надані такі послуги, як: бухгалтерський та податковий облік, фінансовий облік, управління персоналом, управління маркетингом та взаємовідносинами з клієнтами.

Чому саме компанія Bimpsoft?

Ми надаємо послуги на всій території України, тому не має значення, з якого ви міста. Якщо ви звернулися до нас, то ми зробимо все, щоб полегшити процедури, які пов’язані зі звітністю про організацію роботи. В нашій команді працюють фахівці, які мають великий досвід та певні знання. Перед тим, як розпочати співпрацю, ми проводимо детальну консультацію і тільки після затвердження плану дій ми переходимо до виконання поставленого завдання.

Для того, щоб залишити заявку на проведення консультації, ви можете зателефонувати за номером телефону або написати нам у Телеграм. Ми з радістю допоможемо вам втілити всі задуми, які стосуються правильного ведення підприємницької діяльності. Ми впевнені, що ви залишитесь задоволеними після співпраці з нашими фахівцями і будете звертатися за нашими послугами.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Автоматизація та ведення готельно ресторанного бізнесу, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Автоматизація та ведення готельно ресторанного бізнесу" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Автоматизація та ведення готельно ресторанного бізнесу" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Автоматизація та ведення готельно ресторанного бізнесу?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: