Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку для кав'ярні

На головну

Для чого потрібна програма ведення обліку в кав'ярні

На сьогодні в Україні спостерігається справжній кавовий бум. У обласних центрах і маленьких містечках з кожним днем відкривається велика кількість закладів, де будь-який той, що бажає зможе випити чашку ароматної кави з круассаном або тортиком. Завдяки величезному попиту, цей вид бізнесу відноситься до розряду прибуткових. Але як стати кращим закладом серед безлічі конкурентів? Відповідь одна - робити грамотний контроль руху товарів, фінансових коштів, потоку клієнтів і персоналу.

Щоб здійснити автоматизацію свого бізнесу, власники кав'ярень встановлюють спеціальне програмне забезпечення, що допомагає підвищити ефективність роботи і що оптимізує облік закладу. Завдяки таким застосуванням управляти усіма робочими процесами можна з будь-якої точки земної кулі. Залежно від масштабу кавового бару кількість устаткування може бути різним. Для об'єднання робочих процесів можна використати: принтер для друку чеків, POS- термінал, касовий апарат (фіскальний реєстратор). Якщо заклад готує каву на винесення, для такої послуги можна використати додатково портативні пристрої, що видають квитанції на відстані. Система встановлюється на комп'ютер і дозволяє вести облік бару, кухні, залу, складу, персоналу і бухгалтерії кав'ярні.

Які функції мають програми ведення фінансового обліку кав'ярні

Завдяки впровадженню сучасних застосувань для устаткування, можна об'єднати усі робочі процеси, виключити помилки, людський чинник і збитки закладу. Автоматизація невеликої кав'ярні є:

  • зручну систему обліку товару, об'ємів продажів;
  • проведення інвентаризації і інкасації;
  • впровадження програми лояльності для клієнтів закладу;
  • контроль витрат і доходів за будь-яким вибраним періодом;
  • облік заробітної плати співробітників;
  • управління мережею за допомогою однієї програми;
  • контроль залишків;
  • синхронізацію з 1С.

Завдяки автоматизації власник кав'ярні зможе управляти усіма етапами роботи закладу одночасно з допомогою одного застосування. Такий підхід поліпшить рівень сервісу, оптимізує витрати, а також зможе провести планування розвитку бізнесу на основі фінансових показників.

BIMP - сучасний сервіс фінансового обліку

Ведення фінансового обліку в закладах швидкого харчування вже не актуально проводити за допомогою калькулятора і записника. У наш час власники кав'ярень встановлюють спеціальну програму BIMP, яка допомагає власникові правильно організувати продажі, проводити фінансовий облік товарів і продуктів харчування, контролювати роботу персоналу, збільшити швидкість обслуговування клієнтів, розраховувати заробітну плату співробітників. Найчастіше бухгалтерія закладу ведеться в програмі 1С, наш софтвер підтримує синхронізацію з цим застосуванням, що дозволяє автоматично вивантажувати усі дані про продажі і складати звітність.

ПО має простий інтерфейс, легке управління, що дозволяє встановлювати його для виконання завдань різної складності. Для усіх власників бізнесу представлені три пакети послуг: Silver, Gold, Platinum. Кожен тариф дозволяє: управляти клієнтською базою, контролювати рух грошових коштів, аналізувати фінансовий стан закладу, вести товарний облік і документацію. Щоб отримати додаткову інформацію про вартість послуг і ознайомитися з демонстраційною версією софтвера, досить написати або подзвонити в офіс.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку для кав'ярні, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку для кав'ярні" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку для кав'ярні" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку для кав'ярні?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: