Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Облік у готелях

На головну

Облік у готелі – важливий фактор для прибутковості бізнесу

Готельний бізнес – це галузь, яка швидко розвивається. Постійно у веденні такого бізнесу впроваджуються нові методи роботи. Для того, щоб правильно оцінити роботу готелю, необхідно вести певний облік, який допоможе керівнику прийняти правильні рішення. Готельна справа перетинається з туризмом, тому важливо відстежувати кожний етап роботи. Весь облік господарських операцій у сфері обслуговування здійснюється згідно чинного законодавства. Особливу увагу приділяють витратам.

В основному, здійснюються витрати на: оснащення номерного фонду готелів, обслуговування клієнтів в номерах (прибирання, тощо), оплата праці обслуговуючого персоналу, амортизацію номерного фонду, утримання приміщень, охорону праці.

За яких умов можна провести правильні розрахунки?

Для того, щоб всі розрахунки були правильними, необхідно уважно ставитися до ведення фінансової, бухгалтерської та податкової документації. При цьому результат можна розрахувати тільки за наявності сприятливих умов, таких як:

  • можливість актуальної оцінки отримання доходу;
  • оцінка грошових надходжень та витрат;
  • розширення переліку послуг, що надаються.

Частіше всього в готелях надходження складаються зі здачі номерів, підрозділів побутового обслуговування клієнтів, екскурсійної діяльності. Для того, щоб простіше було вести облік клієнтів, є багато різних методів. Заселення мешканців здійснюється лише при наявності документа, що посвідчує особу. Після надання такого докумену, відвідувачам необхідно заповнити «Анкету мешканця». Саме з цього документу починається облік мешканців готелю. Всі дані заносять у електронну та паперову картотеку, яка зберігається протягом усього періоду проживання. Такий облік необхідний для того, щоб чітко розуміти, яку кількість мешканців можна розмістити в певний момент. Якщо до готелю заселяють іноземних громадян, заповнюється окремо реєстраційна карта, яка відображає дані двома мовами: українською та англійською.

Після правильного і чіткого обліку у готелях можна розраховувати на прибутковий бізнес та просування на ринку послуг. Тільки завдяки достовірним даним власник може розробити подальший план дій, який буде новим кроком для покращення якості послуг.

Компанія Bimpsoft – надійний помічник для організації вашого бізнесу

Ми надаємо свої послуги в сфері правильного оформлення бухгалтерського, фінансового та податкового обліку. Якщо ви не маєте можливості фінансово утримувати великий штат працівників – обліковців, то саме зараз настав час звернутися за нашою допомогою. Ми співпрацюємо на вигідних умовах і в першу чергу акцентуємо свою увагу на позитивному результаті. Кожен клієнт індивідуальний, тому ми намагаємося підлаштуватися під ваші вимоги. Завдяки досвіду роботи та оперативності, ви можете розраховувати на швидкий результат і якісно виконану роботу.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Облік у готелях, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Облік у готелях" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Облік у готелях" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Облік у готелях?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: