Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Ведення обліку та звітність у ресторані

На головну

Програма для автоматизації обліку кафе та ресторану – вірне рішення для продуктивної роботи

Кількість ресторанів, кафе та закладів харчування в останній час значно збільшилась, тому при виході на ринок послуг необхідно піклуватися про ведення обліку роботи та звітність. Для прибуткової роботи потрібно уважно розраховувати витрати на закупівлю товарів, розрахунок з працівниками та інше. Якщо працює мережа кафе та ресторанів, дуже важко вести облік власноруч. Рішення для таких підприємств є — це використання спеціальної програми для обліку в закладах харчування. В умовах високої конкуренції рішення щодо автоматизації є правильним і обґрунтованим. Для того, щоб вірно обрати програму, необхідно чітко розуміти, яке завдання виконує облік у сфері громадського харчування.

Основні завдання обліку у ресторанах

До основних завдань обліку у ресторані, які потребують автоматизації, відносяться:

  • облік поставок продуктів, напоїв (для бару) та їх продажу;
  • розробка рецептур, калькуляція страв та інгредієнтів;
  • контроль роботи персоналу;
  • можливість проведення періодичної інвентаризації;
  • здійснення бухгалтерського, складського і податкового обліку;
  • контроль фінансових надходжень та витрат.

Якщо ці процеси будуть доведені до автоматичного стану, ви можете приділяти більше уваги оформленню зовнішніх характеристик своїх закладів. При використанні програми вам не знадобиться велика кількість персоналу та не буде потреби багато уваги приділяти документації. При необхідності ви можете скласти фінансову звітність і на основі цього зробити аналіз роботи та оцінити прибутковість того чи іншого закладу. В програмах для обліку нескладний інтерфейс, але ви можете користуватися ними самостійно чи запросити спеціаліста.

Компанія Bimpsoft – ідеальне рішення для вашого бізнесу

Наша компанія займається наданням бухгалтерських та аудиторських послуг, а також автоматизацією обліку на підприємствах різного значення. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, які можуть надати змістовну консультацію, а також допомагають правильно організувати бухгалтерський облік. У нас є значний досвід у проведенні такої роботи на різних підприємствах, у тому числі, сфері ресторанних справ. Перед початком співпраці ми уважно ознайомлюємось з принципами роботи закладів, ретельно розраховуємо обсяг роботи, а вже після цього складаємо поетапний план, за яким по закінченню роботи буде надано звіт.

Для того, щоб дізнатися про можливість співпраці саме з вашими закладами, вам потрібно попередньо проконсультуватися. Звернутися до спеціалістів ви можете за номером телефону та в Телеграмі. Ми працюємо по всій території України, тому не має значення, з якого ви міста. Ми виконуємо всі поставленні завдання у максимально короткий термін, при цьому ви можете розраховувати на якість послуг. З нами ви назавжди забудете за велику купу документів і зможете приділити свій час для облаштування і підвищення комфорту у ваших закладах. При необхідності ви можете одразу отримати всі необхідні облікові звіти і проаналізувати роботу закладу в певний проміжок часу.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Ведення обліку та звітність у ресторані, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Ведення обліку та звітність у ресторані" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Ведення обліку та звітність у ресторані" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Ведення обліку та звітність у ресторані?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: