Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку витрат на консультаційні послуги

На головну

Автоматизація бізнесу з надання консультаційних послуг: облік витрат та доходів

Контроль за рухом грошових коштів - основа будь-якого бізнесу. Специфіка компаній, що надають консультаційні послуги, полягає в тому, що відстежити чіткі суми доходів і витрат досить складно. Складання звітів займає у співробітників багато часу, віднімаючи сили, що вимагаються на виконання інших, не менш важливих, завдань.

Автоматизована програма спростить процеси, необхідні для успішного аналізу фінансового стану компанії. В результаті скоротиться час, що витрачається на складання звітної документації. Це, у свою чергу, забезпечить чітке дотримання законодавчих вимог, своєчасну оплату податків і якісний облік.

Програма управління захищає від непотрібних витрат і економить бюджет. Система забезпечує постійний доступ до інформації про фінансовий стан компанії, дозволяючи керівництву приймати оперативні і ефективні рішення. Точний облік страхує власників бізнесу від непередбачених втрат.

Автоматизований облік: результати впровадження системи

Автоматизація обліку витрат і доходів - основа ефективного управління бізнесом за поданням консультаційних послуг. Використання ретельно продуманого ПО дозволяє:

  • створити єдину сукупність даних;
  • зменшити витрати на систематизацію інформації;
  • забезпечити ухвалення своєчасних рішень на підставі даних про фінансовий стан компанії;
  • впровадити бюджетування;
  • понизити дію людського чинника при обробці інформації;
  • організувати видалену трудову діяльність співробітників;
  • забезпечити відповідність ведення обліку вимогам українського законодавства.

Завдяки автоматизації вдається сформувати ефективну систему обробки інформації і управління засобами компанії. Це знижує витрати на виконання бізнес-процесів. Об'єднання відомостей в єдиному інформаційному середовищі скорочує кількість помилок, захищаючи підприємство від всіляких ризиків. В результаті підвищується прозорість формованої інформації про фінансове положення суб'єкта і прискорюється оперативність отримання звітів.

BIMP - автоматизований облік і ефективне управління

BIMP - універсальна програма управління бізнесом. Містить широкий функціонал для задоволення будь-яких потреб користувачів. Дозволяє оптимізувати моніторинг доходів і витрат компаній, у тому числі консультаційних, і скоротити час на виконання основних бізнес-процесів. Легко інтегрується з рішеннями на різних платформах.

За допомогою BIMP можна здійснювати моніторинг заробітної плати і контроль руху грошових коштів по кожній окремій статті. Це дозволяє збалансувати бюджетну модель компанії, підвищити гнучкість і пристосуватися до змін. Постійний доступ до інформації про фінансовий стан підприємства забезпечує своєчасне виявлення і зниження всіляких ризиків.

Для компаній, що надають консалтингові послуги, рекомендуємо підключити тариф Silver. Пакет надає можливість вести мультивалютний облік, управляти клієнтською базою, контролювати рух грошових коштів, взаєморозрахунки і багато що інше. Користувачі дістають доступ до чатбот-ассистенту, що персоналізується, в Телеграм, що дозволяє контролювати фінансовий стан компанії з будь-якого пристрою. Технічна підтримка клієнтів - цілодобова.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку витрат на консультаційні послуги, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку витрат на консультаційні послуги" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку витрат на консультаційні послуги" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку витрат на консультаційні послуги?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: