Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Облік витрат на Фінансові послуги

На головну

Що являють собою послуги у сфері фінансового консалтингу

Більшість компаній з виробництва та реалізації продукції і на різні послуги хочуть розвивати свій бізнес, щоб збільшити прибуток, але підприємства рано чи пізно можуть зіткнутися з низкою проблем у вигляді конкуренції, побудови логістики, ускладнення відносин з постачальниками. Для швидкого вирішення всіх питань власники фірм звертаються за допомогою до консалтингових агенцій або встановлюють спеціалізоване програмне забезпечення.

Фінансовим консалтингом називається низка послуг, спрямованих на покращення стану всіх показників компанії. Програми можуть проаналізувати поточний стан справ в організації, виявляють слабкі місця та пропонують пакет рекомендацій для вирішення проблем та питань. Провести подібний аналіз можна на будь-якому етапі роботи, найчастіше власники намагаються покращити показники перед продажем активів, виходом на міжнародний ринок, перевірками. Такий підхід допоможе прорахувати всі ризики, знайти та виправити помилки, а також отримати інформацію про реальну вартість компанії на ринку.

Що входить до послуг фінансового консалтингу

Цей вид консалтингу умовно поділяють чотирма основних напрями, серед яких можна назвати: правильне побудова бухгалтерського і управлінського обліку; аналіз поточного стану фінансового стану фірми; управління капіталом; оцінку інвестиційних проектів Сучасне програмне забезпечення допоможе вирішити низку питань та проведе:

  • аналіз фінансового становища;
  • інвестиційний консалтинг, куди входять: проектування, розробка ТЕО, дослідження інвестиційних стратегій, оцінка інвестиційної привабливості;
  • реструктурування заборгованості, якщо такі є;
  • реалізацію фінансових стратегій компанії;
  • оцінку капіталу, власності, активів фірми;
  • аудит;
  • планування бюджету;
  • упорядкування документації;
  • необхідні угоди з капіталом фірми;
  • планування діяльності та правильне управління фінансами та персоналом.
Для кожного підприємства список послуг може змінюватись, це залежить від сфери діяльності. Головною метою фінансового консалтингу є покращення показників фірми, що призведе до розвитку бізнесу, збільшення продажів та прибутку.

Які фінансові послуги надає Bimp

Завдяки сучасним технологіям власники підприємств з виробництва, реалізації товарів та послуг можуть вирішити безліч поставлених завдань, програмне забезпечення Bimp їм у цьому допоможе. Сервіс був створений кілька років тому, але за цей період його роботу оцінили тисячі керівників та директорів компаній. ПЗ розраховане застосування на підприємствах різних сфер діяльності, це можуть бути величезні концерни і невеликі магазинчики, салони краси або СТО. Власники організацій можуть встановити сервіс, вибравши оптимальний тариф: Silver, Gold, Platinum.

Програма допомагає вести облік коштів, контролювати витрати, розраховує собівартість продукції, оцінює майбутній прибуток, складає необхідну фінансову звітність. За допомогою Bimp кожен власник фірми зможе контролювати весь процес виробництва, реалізації та продажу продукції. Усі дії проводяться в режимі реального часу, тому можна отримати звіт або запис витрат за будь-який період.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Облік витрат на Фінансові послуги, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Облік витрат на Фінансові послуги" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Облік витрат на Фінансові послуги" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Облік витрат на Фінансові послуги?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: