Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Облік витрат на юрідичні послуги

На головну

Особливості юридичного консалтингу

У процесі ведення бізнесу кожен підприємець стикається із низкою юридичних питань. З кожним днем ​​їх стає все більше, щоб швидко у всьому розібратися, керівники фірм вдаються до допомоги консалтингових агентств, оскільки штатні юристи не завжди готові вирішити проблему. Консалтинг допомагає підприємствам, супроводжуючи всі етапи виробництва та реалізації продукції. Фахівці проводять аналіз, виявляють слабкі сторони та вирішують поставлені завдання з погляду юридичних аспектів, встановлених законодавством.

Багато фірм не залучають фахівців, а встановлюють спеціалізоване програмне забезпечення, яке налагоджує систему роботи організації, дає комплексну оцінку ринку, допомагає у вирішенні організаційних питань, а також у складанні звітності та документообігу. Сервіси постійно оновлюються, вносяться поправки до законопроектів, тому всі дії виконуються на підставі нових даних.

Переваги юридичного консалтингу

Послуги юридичного консалтингу безпосередньо пов'язані з розв'язанням багатьох завдань, які мають пряме відношення до законодавства України. Завдяки правильному підходу можна швидко оцінити діяльність компанії, а також приймати важливі та вигідні рішення. Консалтинг особливо необхідний при відкритті нових філій, магазинів, під час укладання договорів із постачальниками, посередниками, логістичними фірмами. За допомогою юридичних послуг можна отримати:

  • інформацію, пов'язану із податковим, трудовим, земельним правом, а також іншими областями чинного законодавства;
  • правильно проведену інвентаризацію готової продукції, напівфабрикатів;
  • аналіз ситуації та шляхи її вирішення;
  • відомості про правильне ведення документообігу та звітності у компанії;
  • розробку та експертний аналіз цивільно-правових договорів між постачальниками, дилерами, реалізаторами, бізнес-партнерами.

Юридичний консалтинг – це допомога власникам підприємств, організацій, фірм з виробництва та надання послуг населенню в процесі розробки системного та комплексного вирішення проблем, що виникли. Цей підхід допоможе зберегти правову опору та захист бізнесу.

Вирішення юридичних питань за допомогою сервісу Bimp

Сервіс управління фінансовим результатом підприємства Bimp був розроблений з метою покращення якості роботи, а також контролю за рухом коштів. Завдяки програмному забезпеченню кожен керівник, директор чи менеджер зможе вивчити реальний стан справ у компанії в режимі реального часу всього в один клік. Софт значно покращує та полегшує роботу багатьох відділів фірм, за його допомогою можна проводити моніторинг, аналіз, оптимізацію, інвентаризацію, контроль без залучення спеціалістів інших сфер діяльності.

Крім фінансового сервісу, програма здатна надавати юридичні послуги. Вона з легкістю створює звіти будь-яких видів та складності, грамотно формує документообіг, а також надсилає дані до податкової інспекції та фінансових установ. Встановити Bimp може кожен український підприємець, який хоче автоматизувати виробництво з метою покращення роботи та підвищення прибутку. Підключення доступне у трьох тарифних планах, які детально розписані на нашому сайті. Додатково програма обладнана чат-ботом, що на зв'язку з клієнтом 24/7. Дані замовника приховані за допомогою спеціального дворівневого шифрування, яке захищає сервіс від зламування.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Облік витрат на юрідичні послуги, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Облік витрат на юрідичні послуги" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Облік витрат на юрідичні послуги" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Облік витрат на юрідичні послуги?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: