Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Облік на виробництві

На головну

Облік фінансів на виробництві

Будь-яка компанія, яка займається випуском товарів різноманітного призначення, має обов’язково контролювати своє виробництво на належному рівні. Однак, правильна кваліфікація цього питання – лише половина справи. Не менш важливе значення має те, як коректно відобразити втрати в бухгалтерському і податковому обліку. Тому проблемі обліку виробництва і калькулювання собівартості продукції приділяється велика увага.

Що передбачає поняття облік собівартості виходу і браку на виробництві?

Кожна компанія у процесі своєї роботи демонструє певний фінансовий результат. По суті, такий результат – це різниця між прибутком і витратами компанії, яка характеризується сумою прямих доходів чи збитків. При цьому, треба знати, що сам термін прибутку може використовуватися в декількох значеннях:

  • прибуток, вирахуваний відповідно до правил ведення бухгалтерського обліку на підприємстві за весь поданий звітний період;
  • прибуток, який визначено з врахуванням податкових законів, які діють на даний момент, і який подається у вигляді різниці між валовими доходами і витратами певного періоду;
  • чистий прибуток компанії – те, що залишається після повного обрахування і виплат усіх передбачених законодавством податків;
  • прибуток, який залишається у розпорядженні підприємства і являє собою різницю між усіма видами прибутків.

В загальному саме поняття фінансового обліку вміщує в собі калькулювання прямих витрат і незавершеного виробництва на підприємстві, деякі інші моменти, наприклад, як оцінка собівартості продукції та автоматизація процесу, загальний облік, які неодмінно треба брати до уваги, щоб виробництво працювало належним чином. Сюди зараховують збір необхідної інформації, спостереження, реєстрацію, обробку, фіксацію даних в грошовому та кількісному еквіваленті – про майно, зобов'язання та господарські операції, що мають місце на підприємстві. Кінцевою метою таких заходів є збір повної і правильної інформації про прибутки виробництва на підприємстві.

Цей процес досить непростий, він потребує багато уваги і певних знань від спеціалістів. Автоматизація такого процесу значно пришвидшує та поліпшує роботу у цьому напрямку. Проте, щоб достовірно калькулювати дані про непрямі витрати, брак продукції та інші важливі для цього документу чинники, бажано добре орієнтуватися у спеціальних програмах. Зазвичай на це потрібно доволі багато часу, а тому в таких випадках є сенс звернутися по допомогу до кваліфікованих спеціалістів.

Програма обліку готової продукції виробництва від Вimpsoft

Для того, щоб максимально автоматизувати складні процеси підрахування, для працівників бухгалтерської сфери була створена спеціальна платформа Вimpsoft. Один з напрямків нашої роботи — автоматизація обліку виходу готової продукції, браку і стану незавершеного виробництва, прямих витрат на підприємстві: ця програма допоможе вам скоординувати свої дії, отримавши максимально точний та якісний результат.

Щоб користуватися платформою – просто зареєструйтеся на сайті та оберіть найзручніший для вас пакет обслуговування: срібний, золотий чи платину. Всі умови взаємовигідної співпраці детально описані на нашому сайті.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Облік на виробництві, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Облік на виробництві" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Облік на виробництві" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Облік на виробництві?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: