Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Автоматизація легкої промисловості

На головну

Навіщо потрібна автоматизація легкої промисловості

Легка промисловість належить до розряду виробництва усіх товарів, які відносяться до особистого або народного споживання. Цю сферу промисловості можна розділити на підгрупи: швацьку, текстильну, взуттєву, хутряну, а також обробка шкіри. Підприємства цього напряму створюють одяг взуття, сумки, тканини, галантерею і інші вироби.

Для автоматизації виробничого процесу, організації повинні удосконалювати устаткування, технічні інструменти, а також систему управління компанією. Щоб здійснити задумане, варто встановити спеціальне програмне забезпечення, для регулювання і контролю роботи усіх сфер підприємства. Автоматизація легкої промисловості з кожним роком покращує і розширює свої можливості, завдяки чому усе управління відбувається за допомогою програм обліку товару, доходів, витрат, персоналу, що дозволяє понизити частоту збоїв, різних аварійних ситуацій і поліпшити якість продукції, що випускається.

Що дає автоматизація легкої промисловості

Спеціальне програмне забезпечення створене для спрощення діяльності працівників організації, оскільки усі процеси відбуваються в автоматичному режимі. Завдяки автоматизації підприємство може:

  • контролювати KPI виробничого процесу в режимі реального часу;
  • здійснювати об'ємно-календарне планування;
  • відстежувати план і статус робіт, що проводяться, на підприємстві;
  • проводити деталізацію кожного етапу виробництва;
  • оперативно виявляти і усувати проблеми;
  • реагувати на деструктивні чинники;
  • об'єднувати управлінський контроль.

За допомогою автоматизації устаткування можна гарантувати кожному співробітникові підприємства чітке розуміння поставлених завдань. Кожен матеріальний потік визначається заздалегідь, а усі виробничі фази вчасно реалізуються в повному об'ємі. Власники компаній у будь-який момент може отримати звіти і документацію про виконану роботу. Окрім поліпшення технічної бази, відбувається оптимізація усіх витрат, що веде до зменшення кількості працівників на лінії, виключаються паузи і брак, також значно підвищується продуктивність і знижується собівартість готової продукції.

Автоматизація легкої промисловості з сервісом BIMP

Програмне забезпечення для автоматизації усіх сфер промисловості BIMP було розроблене в 2020 році. За цей короткий період програма стала дуже популярною і затребуваною, оскільки здатна виконувати масу корисних функцій і завдань. ПО синхронізується з 1С і маркетплейсом Rozetka, що істотно спрощує діяльність компаній.

Для контролю легкої промисловості програма здатна вести облік доходів і витрат, мультивалютні операції, управляти клієнтською базою, контролювати рух фінансів і взаєморозрахунків, аналізувати фінансовий стан компанії. Розробники пропонують підприємцям України підключити підписку на один з тарифних планів: Silver, Gold, Platinum. Вартість тарифів вказана фіксована і не має прихованих платежів і комісій.

Програмне забезпечення BIMP зберігає дані клієнтів за допомогою спеціального двухуровнего шифрування, яке приховує інформацію від третіх осіб. Також, для керівників фірм доступна безкоштовна техподдержка і функціональний телеграмм-бот. Завдяки ефективній роботі сервісу, власники підприємств зможуть аналізувати, контролювати і перевіряти реальний стан справ на промисловому підприємстві.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Автоматизація легкої промисловості, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Автоматизація легкої промисловості" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Автоматизація легкої промисловості" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Автоматизація легкої промисловості?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: