/>

Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

30% від клієнта протягом 3-х місяців

Василь привів 10 компаній.
Кожна купила 10 ліцензій.
Вартість ліцензії – 1000 грн/місяць:
10 компаній * 10 ліцензій * 1000 грн * 30% = по 30 000 грн
отримає Василь протягом 3 місяців.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку для харчової промисловості

На головну

Управлінський облік на підприємствах харчової промисловості – важливий етап раціонального ведення бізнесу

Харчова промисловість є однією з найважливіших. Для того, щоб процес роботи був правильно побудований, необхідно своєчасно вести управлінський облік. Такий облік тісно пов’язаний з бухгалтерським. Відповідно до чинного законодавства, управлінський облік має забезпечувати внутрішніх користувачів обліковою інформацією. На основі даних, які отримані в процесі, формується управлінська звітність, яка, в свою чергу, є засобом інформаційного забезпечення процессу. Для того, щоб полегшити процедуру обліку, її можна автоматизувати за допомогою програм.

Автоматизація системи управлінського обліку

Процес автоматизації відбувається поетапно, тому важливо акцентувати увагу на ті моменти, які є в першу чергу найважливішими. Для того, щоб провести повну автоматизацію, необхідно пройти такі етапи:

  • автоматизацію бухгалтерського обліку;
  • автоматизацію документообігу;
  • автоматизацію формування звітних форм.

Економічну ефективність системи управлінської звітності оцінюють за показниками ефективності функціонування інформаційної системи і оцінки інвестиційний проектів, які використовуються на останньому етапі.

Якщо використовувати спеціальне програмне забезпечення, то з легкістю можна автоматизувати всі контрольні точки на виробництві. Такими точками вважається місце переходу матеріалів та сировини на наступний виробничий етап. Кожен етап у харчовій промисловості є важливим, адже дотримання усіх технологій є основою виробництва якісного продукту.

Управлінський облік на таких підприємствах здійснюється задля того, щоб побачити ефективність використання того чи іншого компоненту. Тільки при наявності правдивих даних і відстежуванні динаміки виробництва можна прийняти правильні рішення щодо подальшої роботи та значно підвищити ефективність підприємства. Для прийняття управлінських рішень може бути корисною будь-яка інформація, тому облік створений саме для того, щоб своєчасно забезпечувати керівництво актуальними даними.

Чому більшість обирає саме Bimpsoft?

Наша компанія має сучасний підхід до виконання поставлених задач. У нас працюють фахівці, які можуть допомогти у будь-якій ситуації, яка пов’язана з організацією бухгалтерського, податкового та управлінського обліку. Ми маємо необхідне програмне забезпечення, яке дає змогу вам відчути значну економію на утриманні великого штату працівників — обліковців.

Перед тим, як взятися за роботу, ми уважно вивчаємо всі потреби клієнта та знаходимо індивідуальне рішення для конкретного підприємства. Вийти з нами на зв’язок ви можете за номером телефону, який вказаний на нашому офіційному сайті. Також ви можете написати нам у Телеграм. Ми знайдемо рішення будь-якого вашого питання. Гарантуємо швидкий та якісний результат. Ви залишитеся задоволеними якістю роботи нашої команди.

Зв'язатися з нами: