Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку для важкої промисловості

На головну

Автоматизація важкої промисловості

Важка промисловість - це величезна сфера діяльності, до якої відносяться нафтогазовий сектор, чорна і кольорова металургія, машинобудування, енергетика, добувні підприємства, а також виробництво устаткування і матеріалів. Щоб поліпшити якість роботи, понизити собівартість, контролювати витрати і доходи керівники компаній приймають рішення про автоматизацію виробничого процесу і менеджменту. Установка спеціального програмного забезпечення дозволить: звільнити співробітників від важкої фізичної праці; понизити об'єми бракованої продукції, яка частенько може з'явитися із-за помилок людини; підвищити якість вироблюваних товарів і виробів; розширити асортимент; понизити кількість персоналу, що істотно заощадить засоби на виплаті заробітної плати. Завдяки автоматизації компанія зможе збільшити свій прибуток.

Перед впровадженням ПЗ, насамперед треба розробити технічне завдання, провести аудит, підключити виробничі комп'ютери і настроїти робочі платформи. Впровадження може бути трьох типів: часткове, комплексне або повне. Повна автоматизація - це найпоширеніший тип, оскільки зачіпає усі сфери діяльності підприємства важкої промисловості.

Переваги автоматизації важкої промисловості

Існуючі програми для автоматизації виробничих процесів на підприємствах важкої промисловості мають масу переваг. Основними є:

  • підвищена продуктивність. Завдяки впровадженню нового устаткування, процес створення товарів прискорюється, оскільки агрегати не втомлюються, їм не потрібна перерва;
  • зниження часу на виробництво продукції;
  • зменшення персоналу;
  • мінімізація браку, а також небезпечних ситуацій для життя робочих кадрів;
  • економія фінансів і прибуток;
  • ведення обліку доходів і витрат на підприємствах важкої промисловості;
  • створення документації і усієї звітності в режимі реального часу;
  • управління залишками на складах;
  • формування собівартості;
  • деталізація кожного етапу виробництва.

Кожна програма автоматизації здатна виконувати масу поставлених завдань, єдину умову - це підключення до інтернету, для завантаження і відправки даних до банківських установ, податкову і інші органи.

Як здійснити автоматизацію виробництва за допомогою сервісу BIMP

Популярна програма BIMP вже два роки допомагає керівникам, власникам, директорам промислових компаній поліпшити і автоматизувати виробничий процес. Інтерфейс програмного забезпечення був розроблений з простими і зрозумілими функціями. Платформа чудово підійде для підприємств важкої промисловості, що виготовляють продукцію для інших сфер діяльності.щоб підключити і настроїти сервіс, необхідно придбати підписку, вибравши один з тарифних планів. Ознайомитися з кожним тарифом можна на офіційному сайті bimpsoft.com.

Завдяки впровадженню програми для підприємства важкої промисловості клієнт зможе отримати: облік товару, створення специфікацій і документообігу, можливість аналізу фінансового стану фірми, контроль залишків, планування продажів, роботу з банківськими організаціями, управління клієнтською базою і безліч інших функцій. Кожен підприємець отримує цілодобовий захист своїх даних, за допомогою спеціальної системи шифрування, також при появі питань можна звернутися в технічну підтримку.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку для важкої промисловості, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку для важкої промисловості" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку для важкої промисловості" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку для важкої промисловості?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: