Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Фінансовий облік в роздрібній торгівлі

На головну

Фінансовий облік в роздрібній торгівлі — все від надходження до реалізації товарів

Як правило, торгівля в Україні ведеться здебільшого в роздрібному форматі, адже саме він вважається найбільш зручним для звичайних споживачів. При цьому кожен підприємець, зайнятий у цій сфері, знає, що облік продажу і надходження товару в магазині – обов’язкова частина бізнесу. Адже фінансовий та управлінський формат такого обліку дає можливість ефективно оптимізувати свої затрати, тримати їх під контролем та навіть збільшити доходи. Задля того, щоб управлінський облік роздрібної торгівлі було автоматизовано, правильним рішенням буде звернення до фахівців, які зможуть зробити певні кроки до вигідної реалізації товарів у роздрібній сфері. Для цього існують спеціальні програми, які зроблять діяльність магазину прибутковою.

Базові статті обліку сфери роздрібної торгівлі

Звичайно, що склад і тип документації, в першу чергу, залежить від виду товарів магазину, що передбачає окремі статті для кожного бізнесу. Тому універсальну програму стосовно реалізації продукції в роздрібній торгівлі створити практично неможливо. З іншого боку, можна назвати основні позиції, з якими зазвичай мають справу власники торгівельних компаній та магазинів. До них відносять оренду, рекламу, закупку товарів, заборгованості постачальникам, податки, амортизаційні відрахування, заробітну плату працівникам, а також програму ведення обліку продажу товарів.

Стосовно останнього моменту варто зазначити, що такий облік передбачає декілька важливих пунктів:

  • бухгалтерський облік товарів, які надходять для реалізації: до цього сегменту зазвичай відносять суми, які виплачуються постачальнику, ввізне мито, непрямі податки, які не компенсуються підприємству, а також витрати, направлені на транспортування та зберігання товару;
  • бухгалтерський облік вибуття товарів: ця графа передбачає два напрямки – оцінка цього вибуття та облік списання товарів і торгової націнки.

Оцінка вибуття товарів здійснюється кількома методами. До них відносять ідентифікацію собівартості, визначення нормативних витрат, вартості продажів. Для обліку торгових націнок компанії використовують відповідні субрахунки. Таким чином можна отримати відображення різниці між купівельною та роздрібною ціною продукції, яка підлягає реалізації.

Потрібно знати, що будь-які витрати, безпосередньо пов’язані з закупками та доставкою товарів, та з доведенням їх до стану, придатного для використання, стосуються витрат того звітного періоду, під час якого були виконані ці дії. Всі ці та багато інших моментів варто обов’язково враховувати під час складанням звітних документів. Допомогти в цьому може використання спеціальних програм для обліку товарів у магазині, які значно полегшують працю працівників бухгалтерії: продажа роздрібної одиниці і оптової торгівлі буде автоматизованою, за рахунок чого магазин буде повністю контролювати товар.

Програма ведення обліку товарів від Вimpsoft – ваш ефективний помічник у магазині

Наш онлайн-ресурс, створений спеціально для роботи з бухгалтерськими документами у відповідності до сучасного фінансового законодавства, запрошує до плідної співпраці всіх тих, хто потребує нашої допомоги. Ми пропонуємо вам для користування спеціальну програму управлінського та фінансового обліку ведення документації для роздрібної торгівлі магазинів, завдяки якій ви зможете без проблем відслідковувати загальний продаж товарів, їх реалізацію та надходження до торгової точки. Просто зареєструйтеся, внесіть оплату, і працюйте ефективно для своєї компанії.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Фінансовий облік в роздрібній торгівлі, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Фінансовий облік в роздрібній торгівлі" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Фінансовий облік в роздрібній торгівлі" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Фінансовий облік в роздрібній торгівлі?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: