Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку для магазину квітів

На головну

Додаток для квіткового магазину: ефективна автоматизація бізнесу

Автоматизація квіткового магазину - важливий крок в розвитку бізнесу. Використання цифрових технологій в рішенні управлінських завдань підвищує швидкість і якість обслуговування клієнтів, знижує навантаження із співробітників і сприяє зростанню продажів.

Автоматизація - це оптимальне рішення більшості специфічних проблем в роздрібній торгівлі. Спеціальна програма для ведення обліку і управління компанією забезпечує достовірність даних про щоденну уцінку кольорів, своєчасне замовлення нових партій, підрахунок витрат на декоративні матеріали і розрахунок чистого прибутку. Впровадження сучасного програмного забезпечення скорочує черги в магазині, оптимізує систему обліку товарів, спрощує процес оформлення замовлення і моніторинг зміни цін. Комплексний аналіз динаміки руху засобів і продукції дозволяє оцінити ефективність продажів і вчасно виявити можливі проблеми.

Використання спеціалізованого ПО допомагає відстежувати фінансове положення відразу декількох точок однієї мережі. Це краще рішення для дистанційного ведення бізнесу.

Можливості програми обліку в квітковому бізнесі

Автоматизація магазину - важливий етап в організації специфічного бізнесу з продажу кольорів. Надійна програма обліку фіксує дані про проведені операції з товарами і формує базу для аналізу ефективності продажів. Основні можливості ПЗ:

  • мультивалютний облік;
  • підключення CRM;
  • контроль руху грошових коштів;
  • аналіз фінансового стану компанії;
  • синхронізація з 1С;
  • завантаження банківських виписок;
  • формування собівартості букетів з урахуванням витратних матеріалів;
  • автоматичне завантаження даних про контрагентів через код ЄДРПОУ;
  • планування продажів.
Програмою обліку можна управляти дистанційно. Надійний сервіс гарантує захист інформації від злому і розкрадання. Гнучкі налаштування функціонала дозволяють впровадити ПЗ у будь-який бізнес.

Автоматизація забезпечить високий прибуток і якісне управління асортиментом. Грамотно використовуючи можливості ПЗ, ви зможете проаналізувати споживчий попит, налагодити закупівлі і навчити продавців для максимально ефективного ведення справ.

Ведення обліку квіткового магазину за допомогою програми BIMP

Програма для обліку і управління бізнесом BIMP розроблена з урахуванням тонкощів і нюансів роботи торгових точок із специфічними товарами. Підключивши пакет Gold для квіткового магазину, ви зможете організувати швидку інвентаризацію, своєчасні закупівлі, реалізацію авторських композицій, відстежування доставки букетів, підготовку зручного для ознайомлення пакету даних, готівковий і безготівковий розрахунок, швидке обслуговування і ефективну програму лояльності. Кожен користувач BIMP дістає доступ до персонального чатбот-ассистенту в Телеграм. З ним ви зможете мониторить показники компанії навіть без доступу до комп'ютера.

Компанія пропонує автоматизацію квіткового магазину "під ключ". Надійне ПЗ із зручним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом полегшить роботу власникові бізнесу, керівникові і продавцям. Доступна цілодобова технічна підтримка.

BIMP - це повністю захищений сервіс. Ми постійно працюємо над безпекою і використовуємо особливий спосіб зберігання даних, що запобігає крадіжці інформації кіберзлочинцями.

При підключенні тарифу списання засобів відбувається автоматично - один раз в місяць. Вартість фіксована. Комісій і додаткових платежів не передбачено.


Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку для магазину квітів, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку для магазину квітів" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку для магазину квітів" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку для магазину квітів?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: