Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку в дитячому магазині

На головну

Облік фінансів у дитячому магазині

Дитячі магазини – торгівельні заклади, які обов’язково є практично в кожному населеному пункті. Для повного забезпечення маленьких покупців їх асортимент має бути максимально об’ємним і включати в себе все, що необхідно для зростання і розвитку малюків. Зазвичай до каталогу продукції таких торгівельних точок входять одяг та взуття, іграшки і канцелярські товари, книги, спортивне приладдя та багато чого іншого.

Окрім правильного формування асортименту, треба враховувати особливості клієнтської бази. Досить часто в процесі продажу виникають моменти повернення товару — у тому випадку, якщо він не підійшов дитині. Не менш уважно треба ставитися до якості і дизайну продукції, а це означає, що продавцю завжди треба бути готовим до того, що від нього вимагатимуть сертифікат безпеки на те, що реалізується у магазині. Ще один акцент приділяється сезонності продукції, передсвятковим акціям і деяким іншим деталям.

Чи потрібно автоматизувати облік у дитячому магазині?

Всі моменти, перераховані вище, роблять працю співробітників магазину досить непростою. Особливо важливо в такій ситуації вести обліковий процес надходження, реалізації, зберігання товарів. Саме тому для оптимізації роботи зазвичай для магазину потрібне додаткове обладнання – касові апарати, принтери чеків та етикеток, сканери та комп’ютери зі спеціальними програмами. Така автоматизація обліку в дитячому магазині має численні переваги, серед яких найбільш важливими можна назвати такі:

  • контроль товару під час прийому, транспортуванню між торговими точками компанії, поверненню покупок;
  • становлення націнок з огляду на оренду торгової зали, заробітних плат працівникам, податків;
  • більш зручний процес інвентаризації;
  • організація акцій з маркетингу у вигляді розіграшів призів, акцій, знижок, сезонних розпродажів, тощо;
  • уцінка певного виду продукції – наприклад, тих, що вийшли з моди, чи тих, які мають невеличкий брак;
  • визначення споживчого попиту;
  • робота з підготовки інформації для податкових служб;
  • розрахунки з покупцями.

Застосування програми може забезпечити віддалений контроль за роботою компанії і, за необхідності, вирішити конфлікти між покупцями і продавцями.

Як забезпечити автоматизацію обліку в дитячому магазині?

Можливість користуватися зручною для вас автоматизованою програмою надасть компанія Вimp – онлайн сервіс фінансового результату. Завдяки нам, ви зможете без особливих проблем організувати управління асортиментом товару, проводити роботу по оптимізації складів. Повний набір інструментів для вигідної співпраці з постачальниками дозволить вам максимально правильно сформувати каталог продукції, слідкувати за його поповненням.

Для того, щоб користуватися цією програмою у повному обсязі, вам потрібно лише зареєструватися на сайті та внести плату за вибраний пакет обслуговування. Ми завжди готові до ефективної співпраці, забезпечуючи вам зручність і комфорт у роботі.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку в дитячому магазині, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку в дитячому магазині" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку в дитячому магазині" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку в дитячому магазині?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: