Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Облік в інтернет магазині

На головну

Облік товарів в інтернет-магазині – зручний інструмент в бізнесі

У сучасному світі весь торговельний бізнес поступово відходить до мережі інтернет. При відкритті свого інтернет-магазину підприємці найчастіше стикаються з такою проблемою, як неправильний облік товарів. Не завжди є можливість утримувати великий штат працівників, тому єдиним правильним вибором є застосування спеціального програмного забезпечення. Саме завдяки цьому ви з легкістю зможете розвивати свою власну справу і чітко контролювати кожен крок роботи інтернет-магазину.

Для чого потрібна програма автоматизованого обліку?

Програма обліку товару дозволяє чітко відстежувати кожен етап пересування товару від складу до момента продажу. Всі дані, які внесені в систему, автоматично відобразяться у вашому інтернет-магазині. Так як магазин потребує постійного контролю та актуалізації інформації, більшість роботи за вас зробить програма сама. Завдяки новому програмному забезпеченню, ви зможете:

  • контролювати наявність товару;
  • автоматично встановлювати актуальні ціни;
  • вводити опис товару, який буде зрозумілим і доступним для клієнта;
  • швидко приймати замовлення;
  • автоматизувати подачу інформації щодо відвантаження товару.

Програма дозволяє підключити інтернет-магазин до системи обліку. Всі замовлення будуть відображатися в програмі, тому всі дані вносяться безпосередньо в неї. Вся інформація автоматично відображається в підключеному інтернет-магазині. Завдяки розширеним функціональним можливостям, ви зможете підтримувати стійку роботу вашого магазину та швидко приймати управлінські рішення. Якщо у вас самостійно не вийде користуватися програмою, ви завжди зможете замовити послугу фахівця, який допоможе вам зробити правильні налаштування і покаже всі функції, які необхідні для роботи.

Таке програмне забезпечення може використовуватися у будь-якому магазині, тому важливо, в першу чергу, прописати чіткий план роботи закладу, а також основні критерії та описи товарів. Тільки завдяки якісно продуманному плану можна досягти позитивної динаміки у роботі магазину.

Компанія Bimpsoft – надійний помічник вашого бізнесу

В нашій компанії працюють фахівці, які допоможуть правильно організувати ваш бізнес з нуля. Якщо у вас є інтернет-магазин, але ви не можете впоратися з великою кількістю інформації та своєчасно обробити її, то наші професіонали допоможуть вам. У нас є все необхідне програмне забезпечення, яке значно полегшує процес ведення бізнесу.

Перед початком співпраці ми будуємо чіткий поетапний план, який призведе до поставленої мети. Для зв’язку з нами ви можете використовувати контактний телефон, який вказаний на сайті. Спеціалісти вам все пояснять та допоможуть знайти правильне рішення будь-якої проблеми, яка стосується правильного обліку товарів в інтернет-магазині за допомогою спеціальних програм.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Облік в інтернет магазині, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Облік в інтернет магазині" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Облік в інтернет магазині" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Облік в інтернет магазині?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: