/>

Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

30% від клієнта протягом 3-х місяців

Василь привів 10 компаній.
Кожна купила 10 ліцензій.
Вартість ліцензії – 1000 грн/місяць:
10 компаній * 10 ліцензій * 1000 грн * 30% = по 30 000 грн
отримає Василь протягом 3 місяців.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Автоматизація магазину канцтоварів

На головну

Програма обліку для магазину канцелярії

Організація роботи роздрібного магазину викликає безліч питань у початкуючих підприємців. Власники бізнесу стикаються з такими проблемами, як неправильна організація прийому товару, тривалий переоблік, некоректний контроль руху грошових коштів і так далі. Усунути недоліки і оптимізувати процеси допоможе комплексна автоматизація бізнесу.

Додатки для управління дозволяють вести якісний облік дрібних однотипних товарів, якими наповнені магазини канцелярії. Доступна класифікація продукції за назвою, кольором, матеріалом і артикулом. Для більшої наочності і зручності можна прикріпити до товару фотографію. Повторне внесення продукції у базу під час приходу займе мінімум часу.

Наявність величезної кількості дрібного товару в магазині ускладнює перерахунок і контроль залишків. Автоматизована система обліку понизить навантаження з продавців і адміністраторів, вивільнивши час для інших процесів. Програма автоматично списує із складу товари, що закінчуються, дозволяючи робити своєчасні замовлення у постачальників. Тепер, щоб дізнатися, скільки ручок або зошитів залишилося в торговому залі, досить зробити пару кліків мишкою.

Можливості програми автоматизації магазину канцтоварів

Магазин канцтоварів - прибутковий бізнес, що приносить стабільний доход. Для набуття максимальних значень середнього чека необхідно істотно різноманітити асортимент. Велика різноманітність продукції призводить до певних складнощів торгівлі і обліку: виникненню проблем при складському обліку, уповільненню процесу ціноутворення, збиткам, пов'язаним з сезонними коливаннями попиту, і так далі. В даному випадку краще рішення для розвитку - автоматизація бізнесу.

Програма обліку товарів полегшує роботу керівників і допомагає в рішенні бізнес-завдань:

  • створенні управлінських звітів;
  • веденні клієнтської бази;
  • управлінні декількома торговими точками;
  • видаленому контролі над фінансовим положенням компанії;
  • формуванні собівартості товарів з урахуванням додаткових витрат.

Сервіси управління корисні для підприємців, фінансових директорів, бухгалтерів, менеджерів і адміністраторів. Поширені функції програм для автоматизації торгівлі забезпечують стабільну роботу магазину і сприяють подальшому розширенню бізнесу.

Переваги програми обліку і управління бізнесом BIMP

BIMP - надійний сервіс для оптимізації обліку і управління бізнесом за поданням послуг, роздрібній торгівлі і виробництву товарів. Програма дозволяє автоматизувати процеси ціноутворення, аналізу торгових показників, прогнозування закупівель і так далі

Доступна цілодобова підтримка клієнтів. Впровадження системи забезпечує повну автоматизацію процесів. ПО має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому не вимагає специфічних знань для управління.

BIMP - це вигідне вкладення в розвиток вашого бізнесу. Функціонал сервісу розділений на 3 тарифи для забезпечення оптимальних рішень з мінімальними капіталовкладеннями. Власникам канцелярських магазинів рекомендуємо пакет Gold. Тариф включає повний набір необхідних функцій для ведення роздрібної торгівлі.

Якщо у вас залишилися питання, пов'язані з можливостями і особливостями роботи BIMP, записуйтеся на безкоштовну демонстрацію. Вона проходить в онлайн-режимі і вимагає 20 хвилин вільного часу. Заповніть відповідну форму, вказавши ім'я і контактні дані. Фахівець зв'яжеться з вами в найкоротші терміни.

Зв'язатися з нами: