Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Автоматизація магазину косметики

На головну

Автоматизація магазинів косметики і парфюмерії

Особливість магазинів косметики - широкий асортимент товарів, який складно класифікувати. Окрім стандартних тіней, помад, лаків, кремів, на полицях розміщують засоби для депіляції, пілінги, банти, бігуді, манікюрні набори і інші продукти для догляду за собою. Відсутність якісного обліку руху товару і грошових коштів в магазині ускладнює стеження за сезонними коливаннями попиту і гальмує ухвалення ефективних рішень по управлінню торговою точкою.

Інформація про товари, що продаються, дозволяє розробити маркетингові стратегії для підвищення продажів. Коливання попиту відбуваються кожного разу, коли міняється мода на одяг, при зміні сезонів, перед святами. Регулярне відстежування трендів і своєчасне оновлення асортименту притягає в магазин нових покупців.

Велика кількість товарів в торговому залі ускладнює роботу продавців. Співробітникам складно орієнтуватися в широкому асортименті схожих продуктів і вчасно помічати недостачу. Продумана система автоматизації дозволить відстежувати споживчий попит, проводити своєчасні постачання товарів, що закінчуються, регулярно оновлювати асортимент.

Особливості програми обліку для магазину косметики

Продаж косметики - рентабельний вид бізнесу, що відповідає споживчому попиту. Збільшити продажі і притягнути нових покупців допоможуть непорушні кити успішної роздрібної торгівлі: регулярні промо-акции, продумане викладення і демонстрація товарів, широкий асортимент. Чималу роль грають швидкість і точність обслуговування. Довгі черги, некоректний підрахунок чека, відсутність затребуваної продукції приведуть до втрати покупців. Рішення цих проблем і оптимізація роботи магазину лягають на плечі керівників. Програма обліку для магазинів косметики полегшить роботу власникам і менеджерам торгової точки, вивільнивши час для інших, не менш важливих, процесів - складання маркетингових стратегій, планування промо-акций, програм лояльності, контроль над роботою співробітників і так далі

Необхідні можливості системи автоматизації:

 • мультивалютний облік;
 • управління клієнтською базою;
 • контроль руху грошових коштів;
 • контроль взаєморозрахунків;
 • аналіз фінансового стану
 • товарний облік;
 • синхронізація з 1С;
 • завантаження банківських виписок;
 • формування собівартості товарів з урахуванням додаткових витрат;
 • автоматичне завантаження даних через код ЄДРПОУ;
 • контроль і управління товарами і залишками.

Впровадження автоматизованої системи обліку спростить процес торгівлі і ведення складського обліку. Це, у свою чергу, зробить позитивний вплив на роботу адміністрації магазину і функціонування торгової точки в цілому.

Облік товарів магазину косметики в BIMP: опції і можливості

BIMP - ефективне програмне забезпечення, що дозволяє автоматизувати облік і управління бізнесом. Додаток вирішує насущні проблеми власників торгових точок, знижує навантаження з ланки, що управляє, і бухгалтерії, забезпечує своєчасні розрахунки з постачальниками, підготовку документації для податкової, установку націнок. Сервіс простий в застосуванні і підходить для використання приватними підприємцями, фінансовими директорами, менеджерами, керівниками відділів. Можливе застосування програми для автоматизації роботи інтернет-магазинами косметики.

Ми пропонуємо повну автоматизацію управління магазинами косметики "під ключ". Є присутньою цілодобова технічна підтримка користувачів. Для отримання детальнішої інформації про можливості сервісу записуйтеся на безкоштовну онлайн-демонстрацію.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Автоматизація магазину косметики, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Автоматизація магазину косметики" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Автоматизація магазину косметики" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Автоматизація магазину косметики?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: