Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку для взуттєвого магазину

На головну

Програма обліку взуттєвого магазину – ідеальне рішення для роботи

Відкриття взуттєвого магазину – кропітка праця. Для того, щоб він міг повноцінно функціонувати, необхідно правильно організувати роботу. Найважчим процесом, який необхідно організувати, є облік. Для того, щоб займатися обліком власноруч, потрібно багато часу, тому в нагоді стане використання спеціального програмного забезпечення. Воно розроблене спеціально для конкретної галузі бізнесу і має зручний інтерфейс, яким можуть користуватися навіть новачки.

Вкладання в автоматизацію обліку магазину взуття швидко повернеться завдяки залученню нових покупців. Якщо у вас є одразу декілька торгових точок, то аналіз роботи, який видає програма, дозволить швидко прийняти рішення та розробити стратегію подальшого розвитку бізнесу. Магазин взуття передбачає роботу з великою кількістю інформації, тому якщо ви до цього часу все робите власноруч, саме час замислитися над повною автоматизацією. Це значно полегшить подальше ведення бізнесу.

Чи потрібна автоматизація магазину взуття?

Взуттєвий магазин – це підприємство, яке реалізує специфічний товар. Самостійно запам’ятати всі особливості кожної моделі дуже важко, тому автоматизація обліку однозначно потрібна. Основними перевагами використання автоматизованого програмного забезпечення є:

  • постійний доступ до інформації, яка відображає наявність товару на складі;
  • швидке обслуговування клієнтської бази;
  • застосування маркетингових прийомів (знижки, дисконтні програми та інше);
  • своєчасне інформування про закінчення товару на складі;
  • правильний розрахунок ціни з урахуванням націнок.

Всі ці переваги дають можливість організувати правильну роботу магазину та полегшити контроль над операціями, які проводяться з моменту прибуття товару на склад до моменту продажу. Завдяки програмі ви можете швидко знаходити необхідну пару взуття за спеціальним штрих-кодом або номером. Такий пошук є актуальним у магазинах з великим асортиментом взуття, яке представлене в кількох примірниках.

Програмне забезпечення створене спеціально для взуттєвого магазину та дозволяє зберігати велику кількість інформації, а також проводити класифікацію товару за різними ознаками. Такий підхід значно полегшує роботу продавців-консультантів, дає можливість зробити бізнес більш прибутковим і своєчасно помітити проблеми в роботі та усунути їх.

Чому більшість обирає компанію Bimpsoft?

В першу чергу ми акцентуємо увагу на потребах наших клієнтів. Перед виконанням завдань ми ретельно досліджуємо всі особливості роботи підприємства. У нас є всі необхідні інструменти для того, щоб гарантувати правильне функціонування програмного забезпечення саме у вашому магазині.

У нас достатньо приваблива цінова політика, що є актуальним для початкового бізнесу. Звернутися до нас ви можете або за телефоном, або за допомогою Телеграмм боту. Наші фахівці роблять все, щоб ви залишилися задоволеними.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку для взуттєвого магазину, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку для взуттєвого магазину" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку для взуттєвого магазину" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку для взуттєвого магазину?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: