Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку для магазину одягу

На головну

Використання програм ведення обліку для автоматизації роботи магазину одягу

Магазин з продажу одягу – це правильно організований процес по роботі з клієнтами. Адже саме відвідувачі магазину визначають асортимент товару, моделі, розміри та загальну гаму кольорів одягу. При цьому традиційно одне з найважливіших місць в організації цієї роботи займає облік. Як правило, власник чи фінансовий менеджер має два основних шляхи – ручний та з використанням спеціальних програм автоматизації. Який саме спосіб вибрати – вирішує кожна компанія окремо, хоча загальна статистика свідчить про те, що другий варіант є більш зручним та швидким.

Складові обліку середньостатистичного магазину одягу

Незалежно від того, який формат ведення своїх справ вибрав хазяїн компанії, є певний список розділів, які обов’язково мають бути враховані. До цього переліку входить, в тому числі:

  • довідник товарів – один або декілька;
  • довідник контрагентів – постачальників і покупців по безготівковим розрахункам;
  • терміни для залишків – коли вони завершуються, коли визначається час для закупівлі нової партії;
  • дані для обрахування товарообороту – надходження і витрати.

Як і в програмі автоматизації ведення обліку магазину одягу, так і в роботі в ручному режимі, найважливішим чинником вважаються довідники. Від їх заповнення залежить те, як відбуватиметься безпосередньо процес обліку, оскільки зазвичай у таких магазинах реалізується товар від різних постачальників. Тому в довіднику товарів бажано робити врахування за колекціями, або ж, так званий, сортовий облік.

Окрім того, треба ще займатися окремо сумовим і кількісним обліком. В ручному варіанті це робиться часто за допомогою карток, які заводяться на кожну партію чи товарну позицію. Якщо автоматизувати подальший процес за допомогою спеціальної програми, то загальний облік стане більш оптимізованим.

Чому серед існуючих програм для автоматизації обліку обирають Вimpsoft і як це відобразиться на магазин одягу

Знайти все необхідне, що потрібно для фінансової і бухгалтерської роботи, ви зможете на сайті спеціального облікового онлайн сервісу Bimpsoft. Ключовою перевагою користування можна назвати наявність всіх інструментів для управління продажами і розширення клієнтської бази в одному вікні браузера. Запропонована нами програма автоматизації ведення обліку дає вам можливість об’єднати замовлення та продажі від усіх постачальників в єдиній базі. Завдячуючи їй, ви неодмінно створите ефективний товарний асортимент, зможете контролювати основні показники торгівлі і зростання вашого прибутку. Окрім того, ця програма посприяє своєчасній обробці заявок, швидкому оформленню продаж та замовлень, ефективній роботі з клієнтською базою.

Це все стає можливим, завдяки надзвичайно гнучким формам, вбудованим довідникам і шаблонам друкованих документів. Для роботи на платформі достатньо лише зареєструватися на нашій сторінці. Ми передбачаємо декілька форматів обслуговування, які ви можете обрати самостійно. Наявність чат-ботів в Телеграм та Вайбер значно полегшить процес спілкування.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку для магазину одягу, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку для магазину одягу" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку для магазину одягу" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку для магазину одягу?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: