Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку для магазину техніки

На головну

Автоматизація обліку магазинів техніки

Сучасне життя людини неможливо уявити собі без електронних та механічних помічників. Саме тому практично у кожному населеному пункті обласного та районного масштабу функціонують магазини з продажу побутового обладнання та електронних гаджетів. Специфікою роботи таких торгових закладів є те, що товари, які вони реалізують, можуть зберігатися достатньо довго. Притому вартість цих товарних позицій може змінюватися в процесі зберігання — в залежності від того, чи з’явилася нова модель того ж бренду.

Зазвичай такі магазини мають у своєму розпорядженні два приміщення – торгівельну залу та склад продукції. Якщо кількість товару дуже велика, то власник магазину може організувати паралельно онлайн-торгівлю. Іншими важливими нюансами є правильно сформована бізнес-стратегія, оскільки побутову техніку люди купують не щодня, а тому при наявності у потенційного покупця такого бажання, треба гарно попрацювати над тим, щоб він вибрав саме ваш магазин. Тому досить звичним атрибутом в таких ситуаціях стає організація акцій, розпродажів, знижок, запровадження дисконтних карток магазину. Окрім того, рух продукції передбачає надходження від постачальників, продаж, а іноді й повернення товару. Все це неодмінно варто враховувати при веденні обліку роботи магазину техніки, причому робити це краще в автоматизованому режимі.

Що дає спеціальна програма обліку?

Застосування автоматизації при обліку в магазині побутової техніки дає можливість максимально оптимізувати основні процеси роботи працівників торгової точки та представників менеджменту. Завдяки їй, у власника бізнесу або його працівників будуть забезпечені наступні процеси:

  • приймання товару з внесенням інформації про кожну позицію в загальну базу;
  • облік продукції на складі і в торговому залі, який дозволяє отримати дані не тільки про наявність, але й про поточний статус;
  • робота з націнками, з врахуванням усіх податків;
  • аналіз кожної торгової точки, яка належить фірмі;
  • робота по поверненню або заміні товару у випадку наявності браку чи з інших об’єктивних причин;
  • повна інформація про кожний окремий вид товару;
  • зручні розрахунки з покупцями, з повною відсутністю помилок.

Для того, щоб ця програма працювала максимально ефективно та заощаджувала час продавців, магазин має бути забезпечений додатковим обладнанням. До його переліку входять касові апарати, комп’ютерна техніка, принтери і сканери для етикеток, тощо.

Де знайти якісну програму обліку продажів для магазину техніки?

Щоб не витрачати зайвий час на пошуки того, що стане вам у нагоді в роботі, зверніться на сайт компанії Вimpsoft. Ми рекомендуємо програмний софт, серед якого ви знайдете такий, що буде спеціально розроблений для торгівельних точок, які реалізують техніку для дому, офісів, а також різноманітні електронні гаджети. Завдяки таким програмам, весь ваш товар буде класифіковано за загальними ознаками – брендом, ціною, технічними властивостями, призначенням.

Програма допоможе вам визначити наявність чи відсутність певного товару на складі або в залі, а також швидко вирішити питання при поверненні купленого продукту.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку для магазину техніки, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку для магазину техніки" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку для магазину техніки" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку для магазину техніки?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: