Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Сервіс обліку для меблевого магазину

На головну

Облік торгівлі у магазині меблів

Робота магазину меблів вирізняється особливою специфікою, яку обов’язково треба враховувати в організаційному та обліковому процесі. Перш за все, продукція в ньому досить дорога, а це значить, що перед покупкою відвідувач має все добре обдивитися та продумати. В такому разі він зазвичай шукає реальну торгівельну точку – щоб мати можливість не лише побачити все на власні очі, але й відчути товар тактильно.

Як обслуговує покупців меблевий магазин?

Зазвичай торгові зали таких компаній мають велику площу, оскільки вони є одночасно і демонстраційним залом. При цьому більша частина продукції перебуває на складах в розібраному вигляді. До інших особливостей реалізації такого товару можна віднести наступне:

  • меблі частіше привозяться на замовлення і нерідко виготовляються під конкретного клієнта;
  • товари підлягають реалізації як поштучно, так і у складі комплекту – для цих процесів використовується особливе маркування;
  • в магазині є власна служба доставки, яка вимагає постійного контролю;
  • в торговій точці реалізуються продукти від одного або від багатьох різних виробників – таким чином, вони бувають брендовими або універсальними.

Окрім того, великі магазини неодмінно працюють з каталогами своєї продукції — це дає можливість покупцям отримувати більше інформації про товари.

Що таке програма обліку меблевого магазину?

Треба зазначити, що робота з обліку товарів та обслуговування покупців у цьому сегменті торгівлі зазвичай досить складна. Звичайно, вести загальний облік та контролювати кожну функцію окремо можна і в ручному режимі. Проте такий формат виправдовує себе лише при невеликих обсягах торгівлі. Для значних об’ємів більш доцільним буде використання спеціальної програми обліку меблевого магазину, яка багато в чому полегшує управлінські та фінансові завдання. За її наявності працівники магазину мають змогу швидко орієнтуватися у кількості і наявності товару для продажу, проводити інвентаризацію і своєчасно замовляти новий товар.

Окрім цього, автоматизація процесу дозволяє відслідковувати переміщення продукції в межах філій компанії, проводити аналіз брендів, моделювання, роботи окремих точок. З використанням програми здійснюється формування націнок в автоматичному режимі, складання документації для податкової звітності. Вона дає можливість запроваджувати готівковий і безготівковий розрахунок, правильно регламентувати рух коштів. Все це дає можливість збільшити товарообіг фірми, прискорити та покращити якість обслуговування клієнтів.

Знайти відповідну програму та ефективно застосовувати її вам допоможе спеціальний сервіс обліку фінансів Вimpsoft. Для якісної та безпечної роботи просто пройдіть реєстрацію на сайті та оберіть найбільш зручний для себе пакет для оплати. Ви зможете самостійно успішно керувати товарообігом і проводити фінансові операції. В разі необхідності наші менеджери завжди готові надати професійну підтримку.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Сервіс обліку для меблевого магазину, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Сервіс обліку для меблевого магазину" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Сервіс обліку для меблевого магазину" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Сервіс обліку для меблевого магазину?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: