Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку будівельного магазину

На головну

Автоматизація магазину будматеріалів

Будівельний магазин продає товари і устаткування для ремонту, будівництва. Найчастіше в торговому залі представлена тільки частина продукції, а решта зберігається на складі, який зазвичай має велику площу. Найпопулярнішими виробами в таких закладах є: робочий одяг, різні суміші, труби, будтовари для сантехніки, водопроводу, електрики, обробні матеріали, розчинники і інші корисні дрібниці.

Уся продукція має певну специфіку: товари можуть бути великих розмірів, відпускаються по вазі або поштучно, погонними метрами, також продукція може бути зовні дуже схожа, але має різну якість і функціонал. Величезний склад має у своєму асортименті тисячі одиниць продукції з різним штрих-кодом, назвою, артикулом. При замовленні, товар необхідно швидко відшукати, ще і правильно вказати наявність залишків, при цьому не можна допустити помилку, адже це може позначитися на купівлі або створить пересорт виробів.

Усі ці якості ускладнюють облік товару, тому більшість власників магазину будівельних матеріалів встановлюють спеціальне програмне забезпечення, що допомагає об'єднати усі робочі процеси в єдину базу даних. Ці програми здатні підвищити успіх закладу, прискорити обслуговування і робити чесні розрахунки.

Програма обліку будівельних матеріалів: особливості

Кожен будівельний магазин щодня може виконувати десятки процесів. Облік матеріалів робиться:

  • при прийомі продукції на складі;
  • під час переміщення накладних між торговими об'єктами;
  • в процесі доставки виробів до споживача;
  • в ході обміну або повернення;
  • при обліку зарезервованих матеріалів.

Також періодично кожен об'єкт проводить інвентаризацію, щоб перевірити усі свої залишки, переоцінити деякі вироби, встановити нові ціни на товар. Завдяки програмному забезпеченню, співробітники магазину зможуть відстежити кількість необхідного матеріалу, встановлювати націнку на вироби, враховуючи усі витрати, приймати вироби згідно з накладними, створювати акції і мотиваційні пропозиції.

За допомогою програми обліку матеріалів і продажів будівельного магазину можна управляти закладом з будь-якої точки планети. Власник легко відстежить рівень обслуговування, проконтролює залишки, зможе планувати закупівлю матеріалів, проведе звіряння. ПО здатне автоматизувати усі процеси торгового залу і складу, що значно спростить роботу персоналу.

Установка софтвера BIMP для автоматизації будівельного магазину

Щоб позбавитися від труднощів, які пов'язані з урахуванням матеріалів, продажами і обслуговуванням у будівельному магазині, рекомендуємо скористатися сучасним софтвером для автоматизації свого бізнесу - BIMP. Завдяки цій платформі можна об'єднати усі процеси складу і торгового залу в єдину прозору систему, до якої відноситься товарообіг, фінансовий, складський і організаційний облік, програма лояльності, бухгалтерія.

За допомогою програмного забезпечення можна в режимі реального часу формувати залишки певних товарних груп, такий контроль знижує об'єми неліквідного товару, створює звітність усіх видів, дозволяє переглядати рівень продажів, прогнозувати закупівлі. Цей підхід дозволяє вільно використати обігові кошти магазину і повністю контролювати увесь процес роботи. Для торгових об'єктів розроблений тариф Gold, який має масу переваг: синхронізується з 1С, має цілодобову підтримку, проводить товарний облік, формує собівартість продукції, управляє товарними запасами.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку будівельного магазину, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку будівельного магазину" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку будівельного магазину" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку будівельного магазину?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: