Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку ювелірного магазину

На головну

Програма для обліку в ювелірному магазині

Попит на ювелірні вироби є завжди. Тому бізнес такої специфіки вважається популярним і престижним напрямом, який приносить істотний доход. Щоб ювелірний магазин приносив прибуток, треба грамотно складати асортимент, правильно робити націнку, якісно здійснювати товарний облік. Торгівля ювелірними виробами вимагає відповідального підходу, адже цей товар особливо цінний і має високу собівартість. Щонайменша помилка при продажі або обліку може принести великий збиток.

Щоб уникнути помилок, необхідно автоматизувати систему обліку. Таким чином можна побачити рух товару, прихід і витрату, коефіцієнт прибутку. Ювелірні вироби іноді мають однотипний зовнішній вигляд, проте камені і дорогоцінний метал, що входять до складу, можуть бути різними. Щоб продавці не припустимо помилки, і не продали товар за невідповідною ціною, знадобиться класифікація виробів за брендом, типом, видом металу, розміром і іншими показниками. Уся продукція повинна мати бирки з штрих-кодом. Завдяки цьому можна з легкістю управляти асортиментом, упізнати наявність залишків в сейфі, швидко робити інвентаризацію і своєчасно поповнювати товарний запас.

Система обліку ювелірної торгівлі BIMP

Програма BIMP призначена для автоматизації усіх процесів магазину. Має безліч функціональних можливостей, завдяки яким можна проводити аналітику і приймати правильні управлінські рішення для підвищення ефективності і продуктивності бізнесу.

Софт дозволяє проводити облік товарів і фінансів одночасно. Інтерфейс програмного забезпечення зручний і зрозумілий, за рахунок цього користувачі можуть легко виконувати відразу безліч дій:

  • контроль залишків і формування замовлень;
  • групування продукції по категоріях і ознаках;
  • здійснення ціноутворення;
  • вивчення товарообігу;
  • ведення обліку дебіта і кредиту;
  • звітність по продажах і прибутку;
  • формування документації;
  • завантаження банківських виписок;
  • розрахунок з контрагентами;
  • податкова звітність.
Сервіс обліку BIMP - надійна, високошвидкісна платформа з множиною функцій, синхронізується з 1С. Дає керівникові великі можливості, справляється з об'ємом цих магазинів і підприємств будь-якого типу і розміру, працює з різними валютами. Можливий доступ з мобільного пристрою для перевірки фінансового стану компанії, є чат-бот асистент в Telegram. Клієнтам забезпечується підтримка в режимі 24/7. З програмою ви зможете робити точний і оперативний складський і роздрібний облік, управляти базою клієнтів CRM, контролювати грошові кошти у будь-який час доби.

Як замовити програму автоматизації обліку ювелірних виробів

BIMP працює з клієнтами з різних регіонів України. Тому не має значення, в якому місті розташований ваш ювелірний магазин - компанія надає послугу установки спеціалізованого програмного забезпечення в режимі онлайн. Перш ніж вибрати пакет послуг, клієнти можуть ознайомитися з його можливостями в демонстраційній версії. Кваліфікований експерт покаже увесь функціонал програми і розповість як нею користуватися.

Оформити підписку можна не виходячи з будинку або офісу, необхідно лише зареєструватися на сайті Bimpsoft.com і вибрати потрібний пакет послуг. Вартість тарифів фіксована, без додаткових комісій. Ціни вказані за підключення до програми на місяць. Оплата робиться зручним для клієнта способом.


Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку ювелірного магазину, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку ювелірного магазину" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку ювелірного магазину" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку ювелірного магазину?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: