Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Автоматизація бізнесу послуг

На головну

Для чого потрібна автоматизація бізнесу

Автоматизацією називають процес перекладання всіх робочих та виробничих моментів на плечі програмного забезпечення. Усі процеси об'єднуються у єдину систему, що значно спрощує діяльність усіх відділів підприємства. Щоб успішно вести бізнес та оперативно приймати правильні рішення, необхідний управлінський облік.

Програми здатні вести перелік всіх співробітників, визначати їх цілі та завдання на виробництві, створювати документообіг, вести клієнтські бази даних, складський та мультивалютний облік, контролювати рух коштів, формувати собівартість продукції, управляти залишками та товарними запасами, виставляти рахунки контрагентам, приймати замовлення. Дана система допоможе спростити роботу, призведе до зниження помилок, оптимізації, а також зростання прибутку.

Автоматизацію можна поділити на два типи: процесну та комплексну. Процесною називають трансформацію бізнесу, де впровадження програмного забезпечення відбувається для однієї сфери діяльності: виробництво, склад, продаж продукції. Комплексна включає встановлення додатків у всі процеси роботи компаній, які між собою синхронізуються.

Переваги автоматизації бізнес послуг

Процес впровадження сучасного програмного забезпечення має масу переваг. Найголовнішими перевагами установки ПЗ є:

  • зростання продажів та збільшення прибутку. Завдяки автоматизації виробничих процесів, компанія зможе обслужити більше клієнтів, використовуючи лише один додаток;
  • скорочення витрат. Підвищення продуктивності праці несе у собі зниження помилок, які могли зробити співробітники (людський фактор), послуги не помиляються, тому власник фірми не витрачатиме кошти на усунення дефектів. Також завдяки автоматизації можна скоротити персонал, заощадити на виплаті заробітної плати;
  • підвищення прозорості та точності кожного процесу. Сервісами набагато простіше керувати, вони не можуть забути скласти звіт або надіслати документацію, софти мають високу точність і прозорість, що дозволяє підвищити ефективність робочого процесу.
Також програмне забезпечення збільшує швидкість обробки інформації, покращується якість роботи персоналу, контролює великі обсяги виробничої інформації, швидко вирішує поставлені завдання, складає документацію та звітність. Після впровадження автоматизації власник компанії зможе проаналізувати фінансову та управлінську діяльність підприємства після вивчення докладних аналітичних звітів.

Платформа Bimp - це ключ до розвитку бізнесу

Сервіс фінансового результату Bimp є чудовим програмним забезпеченням, здатним покращити роботу підприємств різних галузей діяльності. Софт має безліч корисних функцій, які включають: мультивалютний та товарний облік; керування базою клієнтів; контроль руху коштів (витрат і доходів); контроль взаєморозрахунків; аналіз фінансового становища; формування собівартості; керування товарними запасами. Сервіс здатний синхронізуватися з маркетплейсом Rozetka та програмою 1С, він складає всі типи звітності, веде документообіг.

Інтерфейс Bimp простий та зручний, його можуть встановити та використовувати власники бізнесу, фінансові директори, бухгалтери, керівники та менеджери. ПЗ надійно захищає дані клієнтів завдяки дворівневому шифруванню. Вартість послуг автоматизації управлінського обліку компаній різних галузей діяльності може залежати від вибору тарифного плану, розробники Bimp пропонують клієнтам три варіанти: Silver, Gold, Platinum. Кожен тариф включає в себе широкий технічний функціонал, функціональний чат-бот, можливість інтеграції з іншими сервісами, безкоштовну технічну підтримку.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Автоматизація бізнесу послуг, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Автоматизація бізнесу послуг" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Автоматизація бізнесу послуг" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Автоматизація бізнесу послуг?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: