Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку для салону краси

На головну

Програма управління салоном краси – ідеальне рішення для вашого бізнесу

Сучасна сфера послуг потребує використання інструментів, які підвищують якість обслуговування. Для салону краси існують спеціальні програми, які допомагають автоматизувати більшість складних процесів. Використовувати її може лише досвідчений професіонал, тому якщо ви хочете, щоб у вашому салоні краси було все ідеально, необхідно уважно вивчити всі переваги використання такої програми у своєму закладі.

Важливо, щоб з перших днів роботи салон краси приносив прибуток, тому заздалегідь слід подбати про правильну процедуру управління.

Можливості, які надає програма управління салоном краси

Використання програми управління салоном краси розкриває можливості:

  • швидкого формування клієнтської бази;
  • ведення обліку матеріалів;
  • налаштування системи обліку виплат працівникам;
  • автоматизації системи нагадувань про візит.

Автоматизація процесів у бізнесі дозволить одразу отримати переваги серед конкурентів, звести витрати до мінімуму та налагодити загальну систему обліку. Скориставшись такою програмою, ви можете уникнути непорозумінь, які часто виникають при записі нових клієнтів, проаналізувати ефективність роботи майстрів. Користуючись програмою для управління салоном краси, ви можете контролювати повністю весь процес роботи, швидко та зручно робити звіти про зроблену роботу.

Зробити чіткий звіт та провести облік фінансів дуже важливо, адже салон краси постійно потребує поповнення матеріальної бази, а завдяки зручним програмам можна з легкістю розрахувати майбутні витрати та побачити, які саме матеріали необхідно закупити.

Чому слід обрати компанію Bimpsoft?

Наша компанія гарантує якісно виконану роботу. У нас в штаті працюють досвідчені фахівці, які можуть надати послугу вчасно і швидко. Ми акцентуємо увагу, перш за все, на побажаннях і потребах клієнта. Перш, ніж взятися за роботу, ми проводимо ретельну консультацію і повністю оцінюємо обсяг роботи, яку треба виконати. Ми маємо усі спеціальні програми, які значно полегшують процес обліку.

Звернувшись до наших спеціалістів, ви значно зекономите свій час і швидко зможете оцінити роботу свого салону краси. Для того, щоб замовити послугу чи отримати консультацію, вам необхідно зателефонувати за телефоном, який вказаний на нашому офіційному сайті. Для більш зручного та швидкого зв'язку ми радимо скористатися ботом у Телеграмі.

Ми піклуємось про кожного клієнта і обговорюємо кожен крок нашої роботи. Перед наданням послуги складається докладний план, згідно якому наприкінці складається звіт. Ми впевнені, якщо ви оберете нас нас, ваш бізнес в б'юті індустрії буде приносити вам дохід і позитивні емоції, адже вам більше не потрібно витрачати свій час на власноручне управління обліком. Все за вас зробить програма і спеціаліст. Навіть якщо у вас великий штат працівників, багато косметологічних послуг, то для нас це не є проблемою. Ми впораємося з будь-якими обсягами роботи.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку для салону краси, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку для салону краси" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку для салону краси" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку для салону краси?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: