Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку для СТО

На головну

Облік СТО — програма для автосервісу, як надійний інструмент для бізнесу

В організаціях, які займаються ремонтом та обслуговуванням автомобілів, часто доводиться працювати з великою кількістю людей, а також запчастин і витратних матеріалів. Власноруч дуже важко вести всю документацію, тому частіше за все власник шукає фахівців, які візьмуть на себе цю роботу. Останнім часом з’явилося безліч різноманітних програм, які спрощують процес обліку. Правильно організована робота автосервісу – запорука прибуткового бізнесу та надійного закріплення на ринку послуг.

Переваги використання програми для обліку в автосервісі

Програма обліку послуг та автозапчастин організовує повний контроль по надходженню, використанню та продажу автозапчастин. Можна вести контроль вартості ремонту автомобіля та кількості використаних деталей. До основних переваг користування такою послугою відносять:

  • швидкий доступ до бази даних;
  • пошук даних за певними критеріями;
  • постійний контроль за роботою сервісу;
  • можливість швидко зробити звіт по надходженням і витратам;
  • швидке проведення аналізу роботи підприємства.

Завдяки такій програмі можна значно підвищити продуктивність роботи, оцінити положення на ринку послуг, а також детально розрахувати всі вкладення і витрати. Важливо, щоб всі дії, які пов’язані з фінансами, виконував спеціаліст. Знайти надійного фахівця дуже складно, але звернувшись до спеціалізованих компаній це питання вирішується швидко.

Користуючись такою програмою, ви можете розраховувати на хорошу результативність, а всі необхідні дії будуть виконуватися значно швидше. Програма повністю контролює всю фінансово-господарську діяльність, має можливість працювати з клієнтами та аналізувати всі дані, які пов’язані з цінами на ринку.

Компанія Bimpsoft – надійність та швидкість

Компанія на ринку з’явилася не так давно, але за цей проміжок часу наші фахівці отримали великий досвід в роботі з різними сферами. Ми ретельно обмірковуємо кожен крок, а вже потім переходимо до дій. У нас є всі необхідні інструменти, а також штат спеціалістів, які зроблять процесс обліку і роботи з фінансовими документами значно спрощеним. Ознайомитися детально з послугами ви зможете за номером телефону, який вказаний на сайті.

Якщо вам буде зручно, то отримати консультацію можно в Телеграмі. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважно вивчаємо специфіку роботи. Саме такий підхід приносить швидкий та позитивний результат в роботі. Замовляючи послуги зі спеціальною програмою для обліку, ви можете розраховувати на дуже велику економію, адже більше не потрібно утримувати великий штат працівників. Програма для обліку на автосервісі та СТО створена не тільки для маленьких підприємств, а й для великих бізнес-компаній, які виконують багато різноманітних послуг і робіт. Саме зараз треба йти в ногу з часом і зробити всі процеси в своєму бізнесі на рівні автоматизму, а ми з задоволенням про це потурбуємось.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку для СТО, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку для СТО" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку для СТО" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку для СТО?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: