Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Автоматизація обліку на підприємстві

На головну

Можливості сучасної програми ведення управлінського обліку і бюджету компанії

Успішне ведення бізнесу - досить складне і відповідальне завдання, впоратися з якою можуть далеко не усі підприємці. Щоб забезпечити фірмі максимальну прибутковість і уникнути збитків, важливо регулярно робити управлінський бухгалтерський облік. Сервіс управління фінансами BIMP пропонує сучасну високоефективну програму, яка істотно полегшить розрахунок прибутку і рентабельності підприємства, а також посприяє автоматизації управління обліком торгівлі.

BIMP - ефективна система автоматизації управлінського обліку

Автоматизація управлінського обліку підприємства сьогодні має украй важливе значення, адже вона дозволяє вирішити відразу декілька найважливіших бізнес-завдань:

  • скласти акт приймання товару за якістю;
  • систематизувати облік продукції;
  • оцінити, наскільки проект рентабельний;
  • контролювати залишок засобів на підприємстві.

Пропонована програма ведення бюджету організації значно полегшує процес управлінського обліку на фірмі, вона орієнтована на управління керівником, а не бухгалтером. Серед достоїнств даної системи управління фінансовим результатом також варто відмітити наявність можливості вести автоматизований облік виробництва і розрахунок собівартості товару, що випускається. Подібний функціонал зазвичай передбачений в дорогих ERP системах, тоді як наша компанія готова запропонувати вам більше бюджетний софтвер з комплексним підходом для управлінців.

Пропонована на сайті bimpsoft.com програма включає мобільне застосування і багатофункціональний телеграм-бот, щоб автоматизація управлінського обліку, основна мета якого полягає в отриманні актуальної інформації про проект у будь-який час, була максимально комфортною і ефективною.

Переваги замовлення софтвера від BIMP

На сайті bimpsoft.com ви можете оформити підписку на технологічне, сучасне і просунуте програмне забезпечення, що дозволяє максимально автоматизувати діяльність керівника великого виробничого підприємства або невеликої торгової фірми. Варто відмітити, що пропонований софтвер легко інтегрується у вже використовувані системи, тому для підвищення ефективності діяльності вам не доведеться відмовлятися від встановлених раніше програм.

Ми пропонуємо кожному з українських підприємців можливість оформити підписку на 3, 6 або 12 місяців, що дозволить повністю оцінити достоїнства і переваги софтвера. Наші досвідчені фахівці завжди готові зробити технічну підтримку і відповісти на питання, що цікавлять вас. Для зв'язку з нами і детальнішого обговорення співпраці досить подзвонити по вказаному на сайті bimpsoft.com номеру контактного телефону.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Автоматизація обліку на підприємстві, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Автоматизація обліку на підприємстві" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Автоматизація обліку на підприємстві" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Автоматизація обліку на підприємстві?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: