Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Облік доходів витрат і фінансових результатів

На головну

Аналіз показників рентабельності — як підприємство повинне робити звіт про фінансовий результат

Фінансові результати діяльності будь-якої компанії, яка постійно працює в сфері виробництва чи реалізації товарів, – обов’язковий атрибут її управління. По суті, цей аналіз являє собою комплексну процедуру, завершальним етапом якої є фінансовий звіт. Під час перевірки визначається результат фінансового стану підприємства, аналізуються основні показники, проводиться розрахунок продажу продукції, визначається рентабельність бізнесу, процент чистого прибутку та багато інших важливих моментів. Для того, щоб фінансова сфера та аналіз обліку результатів в цілому було проведено вірно, необхідна автоматизація процесу.

Які підприємства проводять аналіз рентабельності?

Документи фінансової звітності мають бути практично у всіх суб’єктів підприємництва – особливо у тих, хто розвивається швидко і ефективно. Складати і оформляти їх в більш зручному режимі дозволяє автоматизація процесу. Іншими словами – у цьому випадку варто скористатися спеціальною програмою, яка передбачає автоматизацію розрахунків, що дає можливість виконати облік частини чистого прибутку, показ доходів і витрат, а також підготувати звіт фінансових результатів компанії. Як правило, таку роботу проводять підприємства із наступних галузей:

  • торгівельні компанії — у цьому випадку надзвичайно актуальною буде програма обліку доходів і витрат, а також врахування запасів товару;
  • послуги і виробнича сфера – під час аналізу таких компаній особлива увага приділяється ефективності використання оборотних активів: головні акценти – на маневреність, забезпечення власники засобами, зміну вартості під час зберігання товару;
  • комунальні послуги — значення показників стану фінансових результатів тут зумовлене можливістю компаній надавати довготермінові послуги, від чого напряму залежить стабільність прибутків;
  • транспортні компанії – показник рентабельності визначається з точки зору урахування рівня затрат на кілометраж, пасажирів, перевезення багажа та таке інше;
  • сільське господарство – в даній сфері про рентабельність свідчитиме вартість та стан землі, амортизаційні процеси та так звані біологічні активи;
  • фінансова сфера – з традиційних показників тут важливий облік рентабельності активів, частина власного капіталу та багато інших важливих моментів.

Точний показник рентабельності бізнесу та інших напрямків господарювання, включаючи елементи продажу та прибуткової частини можна отримати, якщо скористатися послугами сервісу Вimpsoft.

Режим онлайн – зручний формат для роботи сучасних підприємців

Фінансовий аналіз поточної та загальної звітності відносно результатів діяльності будь-якого підприємства, що дає можливість обрахувати показники рентабельності швидко і точно, можна виконати за допомоги нашого сервісу, який працює онлайн. Співробітництво з нами можливе абсолютно для всіх керівників та власників державних і приватних компаній. Ми пропонуємо надзвичайно зручний режим роботи. Для цього вам лише треба зареєструватися на сайті нашої платформи і обрати найбільш оптимальний для себе пакет оплати. Для постійних клієнтів у компанії передбачена гнучка система знижок.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Облік доходів витрат і фінансових результатів, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Облік доходів витрат і фінансових результатів" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Облік доходів витрат і фінансових результатів" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Облік доходів витрат і фінансових результатів?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: