Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Аудит обліку

На головну

Аудит бухгалтерського обліку – перевірка порядку ведення фінансової документації

Для того, щоб у підприємства була можливість надалі виконувати свою основну діяльність, потрібно проводити внутрішній аудит бухгалтерського обліку. Основною метою такого процесу є отримання висновку спеціаліста, щодо відповідності фінансових документів національним та міжнародним стандартам бухгалтерського обліку. Для того, щоб виконати процедуру аудиту, потребується багато часу. Скористатися такою послугою можуть підприємства і організації будь-якої форми власності.

Бухгалтерський облік — основні напрямки аудиту

Аудит в компанії є дуже важливою процедурою, тому в першу чергу необхідно обрати напрямок, за яким буде проводитися дана перевірка. До основних напрямків належать:

  • встановлення переліку форм фінансової звітності;
  • перевірка правильності визначення звітних періодів;
  • аналізування якісних характеристик фінансової звітності;
  • перевірка на дотримання основних принципів процедури.

Про правильність бухгалтерського обліку та фінансової звітності необхідно дбати заради економічної безпеки. При виконанні внутрішнього аудиту, в першу чергу, приділяється увага відповідності відображення в обліку результатів господарської діяльності вимогам законодавчих нормативних актів. Аудит проходить в три етапи і кожен з них має свою важливість. В першу чергу спеціалісти проводять підготовчій етап, на якому визначаються конкретні завдання та методика їх виконання. Під час даного етапу складається план з конкретними описами дій.

Другий етап – це безпосередньо виконання поставлених цілей. Під час виконання фіксуються всі результати проведеної роботи. Аудитор самостійно розробляє специфічні правила проведення.

Заключним етапом є правильне оформлення результатів. Усі відомості, які були зібрані, фіксують та аналізують. Саме після цього формується аудиторський висновок, а також звіт проведеної роботи. Всі документи, які були використані для проведення розрахунків, архівують, як матеріали аудиту.

Чому важливо звертатися до компанії Bimpsoft?

Штат нашої компанії — це справжні спеціалісти, які знають, як можна виконати процедуру аудиту в максимально короткий термін і при цьому зробити детальний аналіз під час процедури. Ми працюємо з підприємствами і організаціями будь-якої форми власності. Під час першого звернення ми уважно знайомимося з поставленими завданнями і документами для роботи. Якщо у вас виникають питання, ви можете їх задати по телефону, який вказаний на нашому сайті або написати у наш чат-бот у Телеграм.

Ми надаємо послуги в зручний час для клієнта, завдяки нашій роботі будь-яка перевірка допоможе значно зекономити кошти. Аудит, проведений нашими спеціалістами, допоможе прийняти рішення для подальшого функціонування підприємства. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що всі бухгалтерські та аудиторські процедури будуть виконані якісно та швидко.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Аудит обліку, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Аудит обліку" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Аудит обліку" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Аудит обліку?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: