Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Клієнт банк

На головну

Банк та його система обліку — жоден клієнт не залишиться без уваги

Щоденна робота банківських компаній – це питання, які стосуються не лише прибуткової сфери. Велике значення обов’язково надається співпраці з клієнтами, адже саме клієнт є головним рушієм успішності банку і від нього залежить ефективність здійснення фінансових операцій, а також маса інших важливих моментів. Тому, паралельно з веденням справ з документальною базою, робота менеджерів передбачає систематизоване управління справ, пов’язаних з клієнтською базою. Зазвичай в цій ситуації використовується спеціальна запрограмована система, яка дає можливість здійснювати практично всі операції в автоматичному режимі.

Особливості програми по обліку клієнтів банку

Сучасна програма, якою може користуватися будь-який банк, по суті, не передбачає ніяких складнощів у роботі з нею. Основне її призначення – автоматизація діяльності відділу продаж, фінансового сектору та виконання інших задач, які піддаються гнучкому налаштуванню. За її допомоги можна;

  • вести базу даних;
  • здійснювати облік клієнтів — як окремих організацій, так і фізосіб;
  • враховувати укладені з клієнтами договори та оформлення інших документів.

Використання системи клієнтів банку дає можливість підтримувати стратегію ведення бізнесу в тих випадках, коли співпраця з клієнтами є першочерговою задачею роботи компанії, і є головною метою її діяльності. Завдяки їй, можна якісно опанувати всі напрямки менеджменту, виявити найбільш рентабельних клієнтів, запобігти їх переходу до конкурентів. Програма дозволяє здійснювати імпорт та експорт crm бази клієнтів в Excel.

Базові переваги системи клієнтів банку

Для того, щоб користуватися цією програмою зовсім необов’язково купувати її у виробника і встановлювати на електронне устаткування компанії. Більш зручним у плані використання і заощадження власних фінансів буде варіант звертання до спеціалізованого сервісу Вimpsoft. Для користувача достатньо лиш зареєструватися на сайті платформи та підібрати для себе найбільш комфортний варіант оплати послуг. Наявна система клієнтів банку забезпечить масу корисних функцій, працюючи при цьому в зручному режимі онлайн. Оснащення її гнучкою системою розмежування прав доступу дає змогу підключати до неї інших співробітників.

До основних можливостей системи входить ведення клієнтської бази, списку договорів, контактів та багато чого іншого. За її допомоги можна здійснювати поточні та основні фінансові операції, вести контроль фінансів, організувати аналіз діяльності своїх співробітників. Причому, допускається також імпортування даних із Excel, оформляючи їх в будь-якому підходящому для ва форматі. Система підлягає легкому переналаштуванню – з тим, щоб її можна було адаптувати під специфіку роботи вашого банку. В зв’язку з цим ви дуже легко можете змінювати таблиці, поля, звіти та інше.

Працювати на нашому майданчику дуже зручно. Ми завжди готові надати вам кваліфіковану допомогу з тих питань, які виникатимуть у вас в процесі користування програмою.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Клієнт банк, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Клієнт банк" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Клієнт банк" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Клієнт банк?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: