Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Управління грошовими потоками підприємства

На головну

Грошовий потік на підприємстві — способи управління

Грошовий потік компанії — це сукупність надходжень та фінансових виплат, розділених у часі. Управління грошовими потоками підприємства – одна із найважливіших складових менеджменту, без якої робота фірми буде не просто неефективною, але й неможливою. А непрофесійний підхід до цього напрямку однозначно принесе непередбачувані збитки для власника організації. Варто зазначити, що саме поняття грошового потоку є суто сукупним, включаючи в себе певну кількість форматів цих потоків, які стосуються безпосередньо діяльності виробництва. В свою чергу, вони передбачають визначену спеціалістами класифікацію, яку неодмінно треба враховувати при формуванні відповідних документів.

Види грошових потоків на підприємстві

Класифікація базових ознак даного поняття передбачає наступні типи:

  • за масштабами діяльності компанії – витрати і прибуток в цілому, на окремих структурах і операційних процесах;
  • за форматом господарської діяльності – витрати на операції, інвестиції і фінансову роботу;
  • за способом вирахування обсягу – валовий, чистий і вільний грошовий потік;
  • напрям руху коштів – потоки можуть бути вхідними і вихідними (позитивним та негативними);
  • за рівнем достатку – надлишкові і дефіцитні;
  • за способом оцінки в часі – грошовий потік на теперішній та майбутній час;
  • за безперервністю формування – регулярний і дискретний.

Якщо брати до уваги запропонований варіант класифікації, тоді можна здійснити облік на поточний час, провести аналіз та планувати грошові потоки в різних форматах на підприємствах.

Для чого потрібно аналізувати витрати виробництва і прибутки?

Образно грошовий потік можна уявити, як систему «фінансового кровообігу» господарського суб’єкта. Ефективне управління дає змогу правильно корегувати рівновагу в роботі підприємства, планувати його стратегічний розвиток. Окрім того, власнику компанії вдається зменшити потреби організації в позиковому капіталі. Особливо важливо це для тих виробництв, які лише починають свою діяльність в певному напрямку. Не менш важливе і те, що активні форми управління грошовими потоками дозволяють компанії одержувати додаткові доходи безпосередньо його грошовими активами.

Сучасні підходи управління вхідними і вихідними грошовими потоками підприємства передбачають можливість використовувати спеціальні програми, покликані багато в чому оптимізувати ці процеси. Для того, щоб ними користуватися, зовсім необов’язково шукати фахівця, яким міг би розробити її для вас. Вже готовий софт з великим різноманіттям подібних систем пропонує вам компанія Вimpsoft. Зручність обслуговування на нашій платформі полягає в тому, що ви будете мати доступ до неї у будь-який зручний для вас час.

Стати користувачами нашого сервісу, який функціонує в режимі онлайн, дуже просто. Треба лише зареєструватися прямо на сайті через спеціальну форму і обрати зручний для себе пакет оплати. Обираючи нас, ви віддаєте перевагу ефективності і легкості у своїй роботі.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Управління грошовими потоками підприємства, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Управління грошовими потоками підприємства" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Управління грошовими потоками підприємства" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Управління грошовими потоками підприємства?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: