Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Мультивалютний облік

На головну

Можливості мультивалютного обліку

На сьогоднішній день бізнес значно вийшов за рамки держави і тому компанії, які співпрацюють з іноземними постачальниками, інвесторами та іншими суб’єктами підприємницької діяльності, для нас давно стали звичною справою. Така взаємодія забезпечує великий потенціал для успішного розвитку та росту прибутків. Звичайно, що організація таких компаній та фірм має свої особливості з урахуванням специфіки та звичаїв кожної окремої країни. Це проявляється в необхідності оперувати не лише національною, але й іноземною валютою, конвертуючи її за встановленим державою курсом.

В тому випадку, якщо таких валют декілька і між ними проводиться поточне корегування, для ефективної роботи неодмінно треба проводити постійний мультивалютний облік. Оскільки ручний режим роботи тут може бути непродуктивним, найчастіше власники бізнесу застосовують спеціальні програми.

Що передбачає автоматизована система мультивалютного обліку?

Такий спосіб ведення справ, в першу чергу, дає можливість вести розрахунки з контрагентами в різних валютах. Зазвичай автоматизовані системи мають одну облікову валюту, яка використовується за замовчуванням у конкурентній програмі. При цьому, окрім основної, користувач може внести необмежену кількість додаткових валют – тих, з якими йому треба працювати.

Загальний рівень можливостей таких програм полягає в наступному:

  • можливість здійснювати облікову роботу та друкувати документи у відповідності до певної валюти;
  • встановлювати актуальний курс в ручному режимі на довільну дату;
  • завантажувати курс в астматичному режимі з державних сайтів;
  • встановлювати курс на кожний окремий документ;
  • присвоювати товару будь-яку кількість форматів вартості в різноманітних валютах;
  • оперативно перераховувати ціну товару по вигідному для вас курсу за допомогою опції зміни вартості;
  • купляти товар в одній валюті, а реалізувати його в іншій, при цьому звіти про прибуток контролювати в валюті обліку прибутку чи продажів;
  • відслідковувати рух товарів до покупця чи від постачальника у валюті замовлень.

До інших корисних можливостей програм можна віднести опцію прив’язки валюти до кас та рахунків підприємства. За необхідності користувач має змогу міняти валюту обліку прибутку.

Де знайти якісну програму для мультивалютного обліку?

Компанія Вimpsoft пропонує для вас якісний контент софту, де можна знайти найкращі на даний момент автоматизовані системи. Ви можете користуватися нашим продуктом в режимі онлайн, попередньо зробивши незначну оплату за послугу. Для цього вам потрібно зареєструватися на сайті і вибрати оптимальний пакет.

Ми гарантуємо повну конфіденційність інформації про вашу організацію та можливість працювати в будь-який зручний для вас момент. До плюсів роботи з програмою ми відносимо зрозумілий лаконічний інтерфейс, підтримку рахунків та їх групування, автоматичну конвертацію за наявним курсом, можливість побудувати зручні графіки та діаграми.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Мультивалютний облік, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Мультивалютний облік" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Мультивалютний облік" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Мультивалютний облік?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: