Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Платіжний календар

На головну

Платіжний календар у сервісі обліку фінансів

Повсякденна робота та ефективний розвиток будь-якої фінансової компанії неможливі без правильного планування. Для цього процесу застосовуються різні інструменти, серед яких є платіжний календар підприємства. По суті, цей документ, який складається у фінансовому відділі, являє собою короткотерміновий план конкретної компанії. Якщо описати коротко стиль ведення календаря, то він має вигляд особливої таблиці, де розбивка граф йде по окремим дням. Основна інформація, яку надає план – прихід та витрати грошей за певний період в перспективі. Окрім цього, в план неодмінно вносяться дані стосовно надходжень від покупців та планові перерахування постачальникам.

Як складається платіжний календар підприємства?

Для ведення цього документу можна скористатися таблицями Excel або ж спеціальними програмними продуктами 1С, де є відповідна опція. У першому варіанті буде досить важко аналізувати та контролювати стан платіжної здатності компанії, оскільки план-факт збирається вже під кінець місяця після закриття періоду в бухгалтерії. Використання програмного забезпечення 1С дає можливість вести поточний контроль на всіх етапах виконання плану, починаючи з перших моментів внесення до нього інформації.

Приблизна схема створення платіжного календаря підприємства має такий вигляд:

  • визначення залишків грошової маси на початок періоду;
  • визначення надходжень та витрат фінансів по касах і рахунках організацій;
  • визначення списання грошей;
  • розрахунок чистого грошового потоку;
  • розрахунок фінансових залишків на кінцевому терміні періоду.

Платіжний календар зазвичай планується на місяць з розбивкою на дні для виплат. Його створення передбачає обов’язкову умову для можливості внесення корекції для кожного окремого дня, які робляться по мірі надходження інформації стосовно платежів.

Програма для створення платіжного календаря – ваш надійний помічник

Перераховані вище моменти свідчать про те, що даний процес досить складний і вимагає виняткової уваги під час роботи. Окрім цього, починаючи роботу над цим документом, користувач має відповісти на певні запитання – якою буде його форма, як, і на базі чого він буде заповнюватися, та яким чином і коли саме будуть вноситися зміни? Відповісти на всі ці запитання, а також значно полегшити виконання роботи вам допоможе спеціалізована програма, яку ви знайдете на сайті сервісу Вimpsoft. Автоматизація всіх процесів та можливість працювати в ній в режимі онлайн забезпечує для вас максимальний комфорт та гарантує ефективну економію часу.

Використання такого сервісу має масу переваг. Перш за все, користувач може самостійно запрограмувати період формування та вказати його періодичність. Йому буде доступна опція швидкого перемикання між рівнями груп, які виводяться, і вибору типу платіжного календаря. Всі ці опції забезпечують потенціал для управління виводом даних, налаштування структури платіжного календаря під свій формат, встановлювати відбори та створювати реєстри платежів.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Платіжний календар, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Платіжний календар" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Платіжний календар" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Платіжний календар?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: