Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Отримання даних по коду ЄДРПОУ

На головну

Сервіс з отримання даних по ЄДРПОУ

Код ЄДРПОУ – це особливий ідентифікаційний номер, який подається в цифровому форматі і має відношення до певної юридичної особи. Розшифровується абревіатура, як Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України. Величина коду складає 8 цифр, використовуючи які, можна легко визначити тип підприємства чи перевірити контрагента ЄДРПОУ.

По суті, цей код означає цілу систему збору, присутню в автоматизованому форматі. Можна сказати, що в ньому зашифрована інформація про юридичні особи, державні підприємства, заборгованості та деякі інші дані.

Як перевірити контрагента за кодом ЄДРПОУ?

Міністерством юстиції безкоштовні витяги з Реєстру надаються протягом 7 робочих днів на письмовий запит вищих державних органів. Перш за все, треба зазначити, що дані будуть вважатися достовірними лише тоді, коли вони внесені до державного реєстру. Тому відомості, видані згідно цього ресурсу за запитом, можуть бути використані у спірних питаннях з третьою стороною. Їхня правомірність зберігається до того моменту, поки в ці відомості не внесуться додаткові зміни.

Дані, які можна запросити, зазичай надаються у такому форматі:

  • виписки з державного Реєстру;
  • довідки про наявність чи відсутність даних, які потрібні користувачу;
  • витяг.

Порядок надання цих відомостей встановлений Законодавством України і передбачає послідовність певних етапів.

Для перевірки контрагентів варто скористатися відповідним державними реєстрами. До них відносяться сайт Міністерства юстиції України та сайт Державної фіскальної служби України. У першому випадку інформація буде надана з приводу реєстрації особи, як підприємця. У другому надається можливість дізнатися про наявність заборгованості з податків та зборів.

Оптимізація отримання даних по ЄДРПОУ

Зазвичай підприємцям треба дуже швидко отримати потрібну їм інформацію стосовно контрагентів. Досить часто зволікання, пов’язані з кодом, та видачею необхідних даних може негативно вплинути на подальшу співпрацю з потенційним партнером. А тому багатьом бізнесменам доцільно буде скористатися спеціальною програмою, яка значно пришвидшує отримання правильної інформації.

Знайти таку програму дуже просто. Треба лише скористатися сайтом сервісу Вimpsoft, де зібрані всі необхідні системи подібного плану. Якщо ви хочете знати всі поточні зміни, які відбуваються в державних реєстрах щодо контрагентів, вам не потрібно гаяти свій дорогоцінний час для запиту та отримання витягу з ЄДРПОУ. Досить лише зайти на наш сайт і вибрати потрібний режим для роботи. Для власників компаній та різних організацій це — чудова можливість здійснювати контроль за юридичним статусом своєї фірми з офіційних джерел, а також постійно наглядати за своєчасним оформленням звітності. Окрім того, маючи в користуванні такий ресурс, ви неодмінно отримаєте всю актуальну інформацію для проведення аналітичної роботи і контролю над власним бізнесом.

Ми працюємо в онлайн режимі і за необхідності завжди готові надати кваліфіковану консультаційну допомогу.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Отримання даних по коду ЄДРПОУ, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Отримання даних по коду ЄДРПОУ" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Отримання даних по коду ЄДРПОУ" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Отримання даних по коду ЄДРПОУ?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: