Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Розрахунок собівартості продукції

На головну

Аудит собівартості продукції — вибір відповідних програм

Всі, хто займається випуском продукції будь-якого напрямку, обов’язкову увагу приділяють підрахунку її собівартості. Така калькуляція дає можливість визначити один з ключових показників, який забезпечує аналіз діяльності підприємства. Знаючи справжню собівартість продукції, можна точно зрозуміти, наскільки вигідно реалізувати конкретний товар, яка має бути його ціна, і наскільки від неї залежить маржинальний прибуток та дохід.

Окрім того, розрахунок собівартості виробу та ціни потрібно робити і власникам магазинів, які ведуть продаж вроздріб. Для них дуже важливо знайти ту саму «золоту середину» — щоб гарантовано отримувати прибутки та не відлякувати покупців великою вартістю товарів.

Що передбачає калькулювання?

Визначення собівартості – поняття більш широке, аніж лише врахування закупочних цін. Воно передбачає всі затрати магазину або компанії, які пов’язані з торгівлею чи виробництвом. Лише в цьому випадку ви маєте можливість максимально точно вирахувати головні параметри торгівлі.

Калькуляція, аналіз, розрахунок собівартості продукції або ціни виробу включають в себе наступні моменти:

  • закупочну вартість товару у постачальника;
  • логістичні витрати та ціну зберігання на складах, а саме — доставка, оренда, вантажні роботи, таке інше;
  • орендна плата за магазин та комунальні платежі, якщо приміщення є власністю компанії;
  • гроші, які виділяються на зарплати – від керівника до обслуговуючого персоналу;
  • кредитні платежі та інвестиційні виплати;
  • податки, збори та інші бюджетні виплати;
  • затрати на обслуговування і ремонт обладнання, касової техніки, контрольної апаратури;
  • затрати на приміщення – пожежна безпека, охорона, відеоспостереження, прибирання, обслуговування, тощо.

Підходів у визначенні собівартості може бути два – калькулювати, яка націнка зможе виправдати доцільність витрат, та які мають бути ці витрати, щоб утримувати вартість товару на середньому рівні. Для першого випадку собівартість підганяється під бізнес, для другого – під адекватну собівартість.

Спеціальна програма аудиту – ефективні розрахунки

Варто зазначити, що показник собівартості – величина, яка постійно змінюється. Особливо це актуально для великих супермаркетів, де товарознавці дуже часто вимушені займатися заміною цінників під час торгівлі. Додатковий нюанс полягає в тому, що досить часто такі торгівельні майданчики мають справу з різними постачальниками, а це зумовлює необхідність утримувати правильний баланс. Тому робота, яку виконують аудитори в цьому напрямку, має бути оперативною та максимально дієвою. Використання спеціальної програми аудиту, калькулювання, собівартості продукції, яку пропонує наш онлайн-сервіс, допоможе вам виконувати підрахунки в режимі реального часу.

Завдяки їй, ви зможете керувати своїми витратами, визначати правильну ціну на товар, порівнювати його собівартість з ринковими цінами, управляти прибутками.

Для користування нашими сервісами просто зареєструйтеся на сайті та оберіть зручний для себе пакет для оплати.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Розрахунок собівартості продукції, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Розрахунок собівартості продукції" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Розрахунок собівартості продукції" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Розрахунок собівартості продукції?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: