Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Прорахунок собівартості послуг

На головну

Сервіс для прорахунків собівартості послуг

Сфера послуг в Україні досить поширена, в ній працює майже кожен десятий громадянин нашої країни. В зв’язку з цим для кожного роботодавця надзвичайно важливо врахувати всі ризики та переваги стосовно оплати послуг, які надаються їхніми працівниками. Іншими словами, їм потрібно прорахувати собівартість – суму витрат, які виділяються на виконання. Цей чинник досить успішно впливає на дохідну частину бюджету компанії та на її рентабельність. Правильне розрахування у цьому напрямку дає можливість коректно сформувати вартість послуг, а тому даний процес вимагає особливої уваги та гарної підготовки від фінансового працівника.

З чого складається прорахунок собівартості послуг?

Розрахунок має враховувати два різновиди собівартості. Перша – планова, яка обраховується відповідно нормам, встановленим самою компанією. Друга – фактична, для обчислення якої беруться до уваги реальні витрати.

Для того, щоб розрахувати собівартість для певної компанії, треба акцентувати увагу на наступні чинники:

  • матеріальні витрати — враховується сировина, яка використовується під час надання послуги;
  • заробітна плата працівників – мова ведеться про тих співробітників, які безпосередньо беруть участь в наданні ресурсу;
  • відрахування з зарплат – сюди відносять страхові внески і кошти на травматизм;
  • амортизація – ця графа потрібна, якщо в процесі використовується певне обладнання;
  • інші витрати – в цьому випадку береться до уваги те, що стосується управління і збуту, наприклад, зарплата директора з усіма відрахуваннями, оплата реклами, офісні витрати, пальне і транспортний засіб, тощо.

Окрім того, варто зазначити, що загальна методика розрахунку собівартості послуги неодмінно передбачає врахування як нормативної, так і фактичної собівартості. Причин для цього можна назвати дві. При нормативній до повної суми витрат додають потенційний процент прибутку. Фактична дозволяє передбачити реальні показники прибутків. Маючи ці дані, можна своєчасно контролювати причини розбіжностей між нормою і фактом.

Де можна розрахувати собівартість послуги швидко та зручно?

Значно полегшити роботу фінансового сектору будь-якої виробничої компанії та мати при цьому ефективний результат по розрахункам собівартості послуг вам допоможе спеціалізована програма, яку пропонує наш сервіс. Завдяки автоматизованій системі, ви зможете створювати технологічні карти, нормувати сировину та матеріали, потрібні для послуги, видати норму затрат, автоматично розраховувати необхідні ресурси, резервувати матеріали для замовлення.

Щоб працювати на платформі, вам потрібно пройти процедуру реєстрації та обрати найзручніший для оплати пакет. Більш детальна інформація з приводу взаємного співробітництва з нами доступна для вас безпосередньо на сайті. В разі необхідності ми завжди готові надати кваліфіковану допомогу в межах нашої компетенції.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Прорахунок собівартості послуг, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Прорахунок собівартості послуг" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Прорахунок собівартості послуг" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Прорахунок собівартості послуг?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: